İstek Xiaomi Mi Mix 2 Format Sonrası IMEI Null Oldu Bootloader Kilitli

• Konbuyu başlatan kinq06tr
  • Başlangıç tarihi
K

kinq06tr

Arkadaşlar merhaba. Başlıkta da yazdığı gibi büyük sıkıntı içine girdim bilmeden telefonu formatlayıp. Şu an telefonda ne Wi-Fi ne de şebeke var. IMEI'ler null gözüküyor. Bootloader kilitlenmiş kendi kendine, açıktı aslında. Bluetooth ile internete bağlayabiliyorum telefonu yavaş da olsa fakat geliştirici özelliklerinden Mi Hesabı ekleyemiyorum şebeke istiyor. Yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa çok sevinirim.

@silivriserdar hocam bilgilisiniz bu konuda, sizin de yorumunuzu bekliyorum.

cmd komutlarla qualcom port ac qfil proqram ile orginal qcn bul yaz

Arkadaşlar merhaba. Başlıkta da yazdığı gibi büyük sıkıntı içine girdim bilmeden telefonu formatlayıp. Şu an telefonda ne Wi-Fi ne de şebeke var. IMEI'ler null gözüküyor. Bootloader kilitlenmiş kendi kendine, açıktı aslında. Bluetooth ile internete bağlayabiliyorum telefonu yavaş da olsa fakat geliştirici özelliklerinden Mi Hesabı ekleyemiyorum şebeke istiyor. Yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa çok sevinirim.

Xiaomi Mi Mix 2 QCN File bunu bir dene

Bu modelin bootloader unlock dosyayı mevcut. Chimera Tool ile yükleyip unclok yapabilirsiniz.​

Hocam nasıl olacak tam olarak? Ücretiyle yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar şu an EDL Moda alabiliyorum, Test Point aracılığıyla. Yardımcı olacak çok arkadaş var sağ olsun ama param yok, kendim halletmeye çalışıyorum öncelikle. Tavsiye edebileceğiniz bir yol var mı? Anroid 8.0'a downgrade ettim telefonu. Elimde Miracle Thunder 2.82 mevcut, bu bootloader dosyasını onda flashlayamaz mıyız?

Arkadaşlar şu an EDL Moda alabiliyorum, Test Point aracılığıyla. Yardımcı olacak çok arkadaş var sağ olsun ama param yok, kendim halletmeye çalışıyorum öncelikle. Tavsiye edebileceğiniz bir yol var mı? Anroid 8.0'a downgrade ettim telefonu. Elimde Miracle Thunder 2.82 mevcut, bu bootloader dosyasını onda flashlayamaz mıyız?
Nerede oturuyorsunuz yakın ustamız varsa yönlendirelim

Nerede oturuyorsunuz yakın ustamız varsa yönlendirelim

Ankara hocam. Aslında gitmeye de gerek yok, bootloader unlock dosyasını alsam flashlarım Miracle Box ile ama hiç bir yerde bulamıyorum. Teşekkürler cevabınız için. İnşallah halledebilirim yani, para yok telefonsuz kaldım.

Geri
Üst Alt