Bilgi Xiaomi Mi Note 10 Lite Toco Test Point (EDL Mode)

ysfzyemr

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar sizlere Xiaomi Mi Note 10 Lite Toco modeline ait EDL Moda almak için gereken test point işlemini göstereceğim. Aşağıda oluşturduğum ve bizzat gerekli ölçümler sonucu gerçekleştirdiğim işleme ait resimde ki noktalara cımbız yardımı ile kısa devre yapıp usb kablo ile pc ye bağlayın, aygıt yöneticiniz Qualcomm mod da cihazınızı algılayacaktır. Herkese iyi çalışmalar dilerim..

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Mi Note 10 Lite EDL Point.jpeg

Mi Note 10 Lite Qualcomm Mode.PNG

DFT için loader dosyası var mı ?
Kod:
This device not supported auto loader

DFT için loader dosyası var mı ?
Kod:
This device not supported auto loader
Bu model için şu anlık auto loader dosyası malesef mevcut değil. Elinizde ufi dongle olması gerekiyor. Sorun nedir cihazda hocam ?

Bu model için şu anlık auto loader dosyası malesef mevcut değil. Elinizde ufi dongle olması gerekiyor. Sorun nedir cihazda hocam ?
dostum mbende şimdi tekniğe ufi dongle ekledim ama yabancı olduğum bir box. toco cihaza eng rom yüklemek istiyorum bl kilitli yardımcı olma tgibi bi imkanın var mıdır acaba?

hocam bl kilitli cihazlar auth istiyor mu yükleme için?

eğer cihaz açıksa mi asitan modunda açıp eng rom yükleyebilirsiniz

Geri
Üst Alt