Yardım Xiaomi Mi Note 2 Scorpio IMEI Repair

Nurulika

Genel Moderator
Arkadaşlar mi note 2 repair oluyor mu partitionları sildim writedualimei ile i... girdim ama değişmedi aynn duruyor sizce nasıl yapmalıyım?

Arkadaşlar mi note 2 repair oluyor mu partitionları sildim writedualimei ile i... girdim ama değişmedi aynn duruyor sizce nasıl yapmalıyım?
Miui sürümü yüksek olunca bazen sıkıntı çıkıyor. Cihazın tam modeli Scorpio diye yazıyor.

BL açmalısnız.yoksa olmaz

imei alınamıyor durumu varken bl açılmaz ki :( orj. qcn restore etsem dahi durum yine aynı.

bildigim kadarıyla ona diag açılıyordu rootsuz edl modda umt ile efs sil
ardından editlenmiş qnc restore et işlem ok.

defalarca farklı romlarla bu metod denendi.diag açıyor her romda ama editlenmiş qcn atsak da imei null.efs resetlemeyi 3 ayrı boxtan denedim (umt bst nck hatta hydra) sonuç aynı.qcn atmadan direk free qc toollar ile repair yapıyorum üstüne qcn atsam da atmasam da değişen bişey yok kafayı yedirtti.

defalarca farklı romlarla bu metod denendi.diag açıyor her romda ama editlenmiş qcn atsak da imei null.efs resetlemeyi 3 ayrı boxtan denedim (umt bst nck hatta hydra) sonuç aynı.qcn atmadan direk free qc toollar ile repair yapıyorum üstüne qcn atsam da atmasam da değişen bişey yok kafayı yedirtti.
Farklı Yazilim yükleyin Tekrar Efs Silip Qnc Atmayı Deneyin.

en düşük sürümü atın cihaza öncelikle antiroolback e bakın arb yoksa cihaza miui 8 atın işlemi yapın imei gelir sonra miui 11 e yükseltin

Merhaba hocam 4 yïldır kullandığım mı note 2 cihazım IMEI silinmedi ama servis yok uyarısï veriyor cihaza MIUI 8 yükleyip IMEI değiştiriyorum şebeke gelmiyor cihazım yedeği yok yardımcı olabilir misiniz

Merhaba hocam 4 yïldır kullandığım mı note 2 cihazım IMEI silinmedi ama servis yok uyarısï veriyor cihaza MIUI 8 yükleyip IMEI değiştiriyorum şebeke gelmiyor cihazım yedeği yok yardımcı olabilir misiniz
Cihaz unclok mu?​

Geri
Üst Alt