Tavsiye Xiaomi Mi Note 3 Jason QCN File

serdar usta REDMI NOTE5 5 &PLUS.qcn dosyası aynımıdır gecen bir video sitesinde biri paylaşmış bende indirdim ama denemedim acaba sitede paylaşsam mı kimsenin cihaza da zarar vermek istemiyorum

serdar usta REDMI NOTE5 5 &PLUS.qcn dosyası aynımıdır gecen bir video sitesinde biri paylaşmış bende indirdim ama denemedim acaba sitede paylaşsam mı kimsenin cihaza da zarar vermek istemiyorum
Tam modelleri önemli bildiğim kadarıyla. Mesela Xiaomi Redmi Note 5A ugglite var ugg var.

hocam merhaba, elimde mi pad 4 lte cihaz var snapdragon 660 qcn yedeği alıp
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p11
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p46
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p47
komutları ile imeileri sildikten sonra editlediğim qcn dosyasını yükleyince cihaz recoveryde nv hatası verdi ve sistem açılmadı. ben de twrp ile yine modem1 modem2 filan silince makina açılıyor ama bu sefer imei 0 yazıyor orjinal qcn yükleyice de nv hatası veriyor. varmıdır bir çözümü aceba.

hocam merhaba, elimde mi pad 4 lte cihaz var snapdragon 660 qcn yedeği alıp
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p11
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p46
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p47
komutları ile imeileri sildikten sonra editlediğim qcn dosyasını yükleyince cihaz recoveryde nv hatası verdi ve sistem açılmadı. ben de twrp ile yine modem1 modem2 filan silince makina açılıyor ama bu sefer imei 0 yazıyor orjinal qcn yükleyice de nv hatası veriyor. varmıdır bir çözümü aceba.
Burası farklı bir cihaz ile ilgili konu lütfen sitemizde cihazınız ile ilgili bölüme konu açın yardımcı olalım.

Getvar : anti Failed diyor galiba yok , @silivriserdar
hocam şey diyeceğim twrp imajını edl den yazsam cihaza iş görür mü yoksa ?
ya da magiskten boot.img yi yama yapmıştım onu yapsam cihaz rootlanır mı ?(edl modda yazsam ?

Selamlar yardımsever arkadaşlar kolay gelsin ,
Cihaz Mi note 3 imei repairliydi malım 7 yıl üstü imeliler kapanınca ikiside uçtu global rom yüklü en son versiyon mıui 11 yüklü yukarıdaki yöntem için illaki rom düşürmek yada coustom rom yüklememmi lazım. Anti mevcut değil.

Selamlar yardımsever arkadaşlar kolay gelsin ,
Cihaz Mi note 3 imei repairliydi malım 7 yıl üstü imeliler kapanınca ikiside uçtu global rom yüklü en son versiyon mıui 11 yüklü yukarıdaki yöntem için illaki rom düşürmek yada coustom rom yüklememmi lazım. Anti mevcut değil.
Yeriniz nerde. Yakın ustamız varsa yönlendirelim sizi. Miui 11 sürüm düşürüp işlem yapılır. Tekrar miui 11 yüklenir

Ustalar sa, bende Xiaomi mi note 3 (jason)var, sıfırlama sonrası IMEI alınamadı hatası verdi. Yanlış qcn sonrası IMEI alınamıyor dedi, wifi ve şebeke gitti, son attığım rom sonrası wifi geldi, şebeke gelmiyor wifi var. Burda verilen qcn yi de yükledim, sonuç alamadım. Yeniden qcn ve modem dosyası paylaşabilecek var mı? Ya da nasıl çözerim. Fastboot var, root ve diag açılıyor.

Son düzenleme:
Ustalar sa, bende Xiaomi mi note 3 (jason)var, sıfırlama sonrası IMEI alınamadı hatası verdi. Yanlış qcn sonrası IMEI alınamıyor dedi, wifi ve şebeke gitti, son attığım rom sonrası wifi geldi, şebeke gelmiyor wifi var. Burda verilen qcn yi de yükledim, sonuç alamadım. Yeniden qcn ve modem dosyası paylaşabilecek var mı? Ya da nasıl çözerim. Fastboot var, root ve diag açılıyor.
a.selam bildiğim kadarıyla jason da düşük sürüm atıp repair yapıyorduk

düşük yazılım at SONRA BU QCN Yİ AT düzelecek sorun inşallah

Ekli dosyalar

• JASONQCNGSMTURKEY.rar
    89.1 KB · Görüntüleme: 9
Geri
Üst Alt