Xiaomi Mi Pad 4 IMEI Repair

• Konbuyu başlatan Adonis
  • Başlangıç tarihi
A

Adonis

Merhaba arkadaşlar elimde Xiaomi Mi Pad 4 snapdragon 660 işlemcili umt tool a baktımda tabletler ekli değil sanırım ben bu tableti normal twrp yükleyip partition silerek imei repair yapabilirmiyim bana herhangi bir sıkıntı yaratırmı eğer çalışırsa konu açıp paylaşıcam yardım ve önerilerinizi beklemekteyim @jumyaz @silivriserdar hocalarım özellikler sizlerden yardım beklemekteyim teşekkürler.iyi forumlar

Merhaba arkadaşlar elimde Xiaomi Mi Pad 4 snapdragon 660 işlemcili umt tool a baktımda tabletler ekli değil sanırım ben bu tableti normal twrp yükleyip partition silerek imei repair yapabilirmiyim bana herhangi bir sıkıntı yaratırmı eğer çalışırsa konu açıp paylaşıcam yardım ve önerilerinizi beklemekteyim @jumyaz @silivriserdar hocalarım özellikler sizlerden yardım beklemekteyim teşekkürler.iyi forumlar
Xiaomi genelde hep ayni mantik uzerinden yuruyor. Qcn yedek alin.Twrp kurup Diger yedekleride alin. Sonra silme işlemi yapin.
Önce qcn edit sonra write deneyin bakalim

Blok ve efs yedek almasını unutmayın

teşekkürler hocam deneyip sonuçları sizinle paylaşıcağım

adonis bey sonuç nedir? başarılı olabildiniz mi ? benim cihaz imei 0 görünmekte. yardımcı olabilir misiniz?

Sanırım arkadaş deneyemedi.
Cihaz nasıl o hale geldi
Hangi işlemleri denediniz
hocam cihaz unlocktu twrp vardı zaten imei değiştirmek istedim, qcn yedek alıp twrpden diğer fsg modem1 modem2 yedeklerini almadan(okuduğum ilk kaynakta o kısımlar yazmıyordu) sildim,
cihazı yeniden başlattığımda imei 0'dı,
sonradan editlediğim qcn dosyasını cihaza yükledim ama cihaz recoveryde takıldı(orji recoveryde nv error hatası twrpde bişey yazmıyordu)
cihazda dd=/dev/zero komutları ile yine fsg modem1 modem2 silince cihaz açılıyor ama dual imei ile imei yazınca veya orjinal yada editli qcn dosyası yükleyince cihaz twrpde takılıyor fsg,modem1,modem2 silmeden açılmıyor.

Geri
Üst Alt