Yardım Xiaomi Mi Pad 4 LTE IMEI Repair İşlemi

merhaba arkadaşlar, mi pad 4 cihazımın imeisini değiştirmeye çalışırken 0 yaptım.
orjinal qcn dosyasını yüklemeye çalışınca dahi recoveryde kalıyor.
anca twrp terminalden modem 1 modem 2 vs silince tekrardan açılıyor ama o zamanda imei 0 görünmekte, varmıdır bir ilacı?
teşekkürler şimdiden.

merhaba arkadaşlar, mi pad 4 cihazımın imeisini değiştirmeye çalışırken 0 yaptım.
orjinal qcn dosyasını yüklemeye çalışınca dahi recoveryde kalıyor.
anca twrp terminalden modem 1 modem 2 vs silince tekrardan açılıyor ama o zamanda imei 0 görünmekte, varmıdır bir ilacı?
teşekkürler şimdiden.
WriteDual imei programı ile imei repair işlemi yapın. Ardından kapatıp açın bakalım şebeke verecek mi.

WriteDual imei programı ile imei repair işlemi yapın. Ardından kapatıp açın bakalım şebeke verecek mi.
hocam wiritedual imei(cihazda tek imei var ilk satıra yazıp alttakine tamamen 0 yazıyorum) ile imei repair edince cihaz yine trwp'ye atıyor ancak modem1 2 fsg silince açılıyor şuan miui 10 var oun etkisi de olabilir mi?

hocam wiritedual imei(cihazda tek imei var ilk satıra yazıp alttakine tamamen 0 yazıyorum) ile imei repair edince cihaz yine trwp'ye atıyor ancak modem1 2 fsg silince açılıyor şuan miui 10 var oun etkisi de olabilir mi?
2 de aynı imei yazıp deneyin.

Sürüm düşürme şansınız varsa daha iyi olur. Miui 10 problem yaratıyor hep

Son düzenleme:
bugün iş yerindeyim yarın geleceğim gelince sürüm düşürtmeyi ve dualimei 2 kısmınıda denerim. sonuç alırsam yazarım.

malesef başarılı olamadım, şimdi öncelikle fsg modem1 ve modem2 yedeklerini arıyorum, türkiyede bulmak zor xda ve benzeri yerlere yazdım hadi hayırlısı.

serdar hocam özelden iletişim ve kargo için adres bilgilerinizi yazarsanız ürünü ptt ile yarın gönderebilirim.

merhaba,
bu sorun çözüldü mü?
buna göre yurt dışından gelirken LTE versionu mu alsam diye düşünüyorum.
10.1 olanın LTE siz hali yok ne yazık ki...
ilginçtir, tabletler ölmüş genel olarak sanki..

10" deneyiminiz oldumu bilmiyorum ama büyük olması sıkıntı ipad air kullnıyorum herşey çok iyi ama taşınabilirlilik büyük sıkıntı yaratıyor.

Arkadaşlar bendede lte li model var durum hakkında bilgi alabilirmiyim imei yapılıyormu sonrasında sorun oluyormu?

10" deneyiminiz oldumu bilmiyorum ama büyük olması sıkıntı ipad air kullnıyorum herşey çok iyi ama taşınabilirlilik büyük sıkıntı yaratıyor.

Arkadaşlar bendede lte li model var durum hakkında bilgi alabilirmiyim imei yapılıyormu sonrasında sorun oluyormu?
Aynı modelden elinizde var mı?​

Geri
Üst Alt