İstek Xiaomi Note 3(Jason) Bootloader Sorunu

ben whatsapp üzerinden iletişime geçtim yetkili hesap için 150 tl denildi cok fazlada cevap verilmiyor 1 saattir bekliyorum nasıl çözeriz bu işi olmadı hesap alayım oyle acalim , birde tek kullanımlık hesap dediginiz cok bilmediginden soruyorum kbakmayın giriş yapip miunlock ile basvuru falanmı yapicam

ben whatsapp üzerinden iletişime geçtim yetkili hesap için 150 tl denildi cok fazlada cevap verilmiyor 1 saattir bekliyorum nasıl çözeriz bu işi olmadı hesap alayım oyle acalim , birde tek kullanımlık hesap dediginiz cok bilmediginden soruyorum kbakmayın giriş yapip miunlock ile basvuru falanmı yapicam
Hocam 150 TL Dediginiz Olay bizde 120 TL almak İsterseniz @silivriserdar @Hsyn.2121

hocam bilmedigim birşey için alım yapmakda istemiyorum telefon dedigim gibi locked durumda hesap alsam nasıl bir yol izleyecegim
PC'ye uzak bağlanıtı ile baglanıp yazılım yüklemesi yapılacak

Siz Unlockmu Ypamak İstiyorsunuz Repairmi Yada Yazılımmı

şimdi olay su sekilde elimde mi note 3 jason var telefon locked durumda hydra tool ile wipe security yapilmiş efs ve modem silinmiş telefon suan acık ama şebeke yok ben ise telefonu unlocked yapip twrpden mei repair yapmak istiyorum

şimdi olay su sekilde elimde mi note 3 jason var telefon locked durumda hydra tool ile wipe security yapilmiş efs ve modem silinmiş telefon suan acık ama şebeke yok ben ise telefonu unlocked yapip twrpden mei repair yapmak istiyorum
Hydra Tool efs yedeklerini alır dosya konumuna bakın yedekleri geri yükleyin unlock süreci başlatın

Mi Note 3_sdm660_7.1.1_Security_020220171425.sec
Mi Note 3_sdm660_7.1.1_Security_020220173557.sec
Mi Note 3_sdm660_7.1.1_Security_020220175225.sec
bunlarmidir hocam

security backup adli bir klasor acmıs içerisi dolu en alt dizindede bu yazdıklarım vardı

Mi Note 3_sdm660_7.1.1_Security_020220171425.sec
Mi Note 3_sdm660_7.1.1_Security_020220173557.sec
Mi Note 3_sdm660_7.1.1_Security_020220175225.sec
bunlarmidir hocam
Evet .sec uzantılı bunlar ama tarihe bakın efs sildiginiz tarih hangisi

ilk'i sanırsam deneme yanılma ile yaparim umarım test point acip hydradan restore security partitions diyip bunu gösteriyorum dımı
Testpoint yapın tekrar reset efs ardınan ilk yedegi tekrar yükleyin

Geri
Üst Alt