Çözüldü Xiaomi Note 5 Pro Mi Account FRP Kaldırma

leonidasss

Üye
Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle Xioami Note 5 Pro sıfırlama yada format sonrası account ve FRP kaldırma işlminde kullanabileceğiniz dosyayı paylaşacağım. Bu dosyayı yüklerken xiaomi yazılımı yükleme metodlarını uygulayarak aynı şekilde yükleyebilirsiniz. Forumda paylaştığımız bu tarz veri ve dökümanlar yardım ve bilgi paylaşımı amaçlıdır.Yapacağınız işlemlerden doğabilecek sorunlardan şahsınız sorumludur. www.gsmturkey.net ve şahsım yapılan ya da yapılacak işlemlerden sorumlu tutulamaz.

Xiaomi Note Pro Account file
Şifre: Credit=Firmware27

ALTERNATİF LİNK
şifre: gsmturkey

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle Xioami Note 5 Pro sıfırlama yada format sonrası account ve FRP kaldırma işlminde kullanabileceğiniz dosyayı paylaşacağım. Bu dosyayı yüklerken xiaomi yazılımı yükleme metodlarını uygulayarak aynı şekilde yükleyebilirsiniz. Forumda paylaştığımız bu tarz veri ve dökümanlar yardım ve bilgi paylaşımı amaçlıdır.Yapacağınız işlemlerden doğabilecek sorunlardan şahsınız sorumludur. www.gsmturkey.net ve şahsım yapılan ya da yapılacak işlemlerden sorumlu tutulamaz.

Xiaomi Note Pro Account file
emeğine sağlık usta

Hayır dosya sadece bu cihaza uyumludur. Bu dosyayı Max 2 cihazı için kullanırsanız cihazinizda kalıcı hasar oluşabilir

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam cevap için teşekkürler peki mi max için frp dosyası buldum diyelim işlem sadece bootloader kilidi açık cihaza mi yapılıyor

Hocam cevap için teşekkürler peki mi max için frp dosyası buldum diyelim işlem sadece bootloader kilidi açık cihaza mi yapılıyor
Dosyalar cihaza ve modele göre değişir. Ve dosyaların yükleme metoduna göre de değişir. Bazıları fastboot moddan bazıları edl moddan yükleme yapılır. Cihaz locked ise fastboot moddan yüklem yapılmaz.

Teşekkürler ustam eline sağlık sağol.

Geri
Üst Alt