Çözüldü Xiaomi Note 6 Pro FRP Reset

Nurulika

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar size 3 saat boyunca uğraşıp çözdüğüm note 6 Pro FRP bypass ı söyleyeyim
Sorun şu idi note 6 Pro nun bootloader kilidini açtım telefon sıfırlandı açıldı eski google hesabını girin dedi ve google hesabını bilmiyordum
umt ile yaptım olmadı hata verdi sürüm düşürdüm(miui 9) Umt yine hata verdi apex launcher i kurdum oem Kilidini açmak istedim oem zaten açıktı kapatamadım
Çözüm:Cihazı fastboot a aldım komut penceresine fastboot oem lock yazdım oem kapandı apex launcher i kurdum oem kapanmıştı açtım yeniden başlattım cihazı google hesaba giriş yap yerine atla seçeneği geldi atla dedim geçti

Yöntem çalışıyor az önce ben de açtım.
Hiç bir şey yapmanıza gerek yok.

2 parmakla talkback e bağlanın L çizip youtube a girip ordan chrome a bağlanın. vnrom.net/bypass a girip apex launcher indirin. Apex launcher da settings e girip telefon hakkında menüsünden EMUI 5 kere basıp geliştirici seçeneklerini aktif edin. Ek bilgiler kısmından geliştirici seçeneklerine girip OEM Unlock aktif edin telefonu resetleyin hayırlı olsun

yardım lazım muüsait biri varsa
herşeyi tamamladım OEM üstü gölgeli açılmıyor

yardım lazım muüsait biri varsa
herşeyi tamamladım OEM üstü gölgeli açılmıyor
Sim kart takıp çıkartın.(pin kodlu olacak) kilit ekranı gelicek yukardan bildirimi çekip ayarlara girn ve şifre koyun.Geri menüye gelip koyduğunuz şifreyi girin işlem tamamdır.

çaresini buldum demekki konuyu iyi okumak lazım
Apex yükledim OEM Gölgeliydi cıhazı fastboot a aldım
fastboot oem lock komutunu girdim tekrar baştan wifi ye bağlanıp Apex i kurdum
ve gölge gitti Negative senin yöntemini deniyemedim
bi daha kine onu denerim Yardımın için teşekürler

Geri
Üst Alt