Yardım Xıaomı Note 6 Pro Nv Data İs Corrupted

onurdemr

Üye
merhabalar dün mi hesabı açtım fakat wifi gitti umt den efs yedeği alıp efs sıfırladım, üstüne qcn yazdım ve nv data is corrupted yazıp recovery de kaldı yardımınıza ihtiyacım var.

merhabalar dün mi hesabı açtım fakat wifi gitti umt den efs yedeği alıp efs sıfırladım, üstüne qcn yazdım ve nv data is corrupted yazıp recovery de kaldı yardımınıza ihtiyacım var.
Umt Efs Silin Tekrar Hocam

Tekrar efs sıfırlayın. Sonrasında cihaz açılacak tekrar düzenlenmiş qcn dosyasını yazdırın. jjaqcn yalnızca sim2 ye yazdırın

kredi istiyor kredi almam lazım
Tekrar efs sıfırlayın. Sonrasında cihaz açılacak tekrar düzenlenmiş qcn dosyasını yazdırın. jjaqcn yalnızca sim2 ye yazdırın
bundan sonra wifi de aktif duruma gelir diye düşünüyorum doğru mudur ?

Umt üstünden qcn yazıyorum acaba ondan mı kaynaklanıyor veya elinizde note 6 pro için qcn var mıdır

Umt üstünden qcn yazıyorum acaba ondan mı kaynaklanıyor veya elinizde note 6 pro için qcn var mıdır
Eyer EFS Yazdikdan Sonra Telefon Sorunsuz Aciliyorsa
Ve QCN Yazdikdan Sonra Telefon NV Data Corrupted Hatasi Aliyorsan
QCN Dan Kaynaklaniyor.
Bende Gecen Sefer Redmi 7 Vardi Baska QCN Denedim Sorunsuz Acildi.

Hocam cihaz açıldı fakat wifi çalışmıyor sorun o

Yabancı forumlarda yazılım atınca düzeliyor diyor ama bilemedim

Yabancı forumlarda yazılım atınca düzeliyor diyor ama bilemedim

redmi note 7 de sadece "persist" dosyasi vardi internetten bulup atmistim wifi calismisti. senin modelinde oyle bir dosyasi olabilir.
bosuna efs qcn olayina girmissin.

redmi note 7 de sadece "persist" dosyasi vardi internetten bulup atmistim wifi calismisti. senin modelinde oyle bir dosyasi olabilir.
bosuna efs qcn olayina girmissin.
Öyle birşey gördüm evet fakat ekrana tekrardan mi hesabı geldi tekrardan umt den açmaya çalışıyorum connection error yazıyor bunun yüzünden beynim patladı resmen ?

with this model firehorse flashing no problem.Wipe efs EDL mode UMT.Write ENG QCN no problem
Open Qualcom imei rebuilder open file choose eng qcn write imei1 and imei2 rebuild.connect
photo_2019-11-14_19-17-25.jpg

Ekli dosyalar

• Note6Pro_Tulip_ENG_QCN_By_Mardanov.T.qcn.7z
    105.6 KB · Görüntüleme: 38
  • QualcommIMEIRebuilder.rar
    409.4 KB · Görüntüleme: 27
[QUOTE = "onurdemr, post: 152733, member: 25568"] Wifi problem is solved? [/ QUOTE]
no problem connecting wife

Tekrar Baştan Bi EFS Silip Deneyin İsterseniz qcn Atınc RF Secili Atın..
Hocam çözdüm wifi sorununu umt den hesabı kaldırdıktan sonra anti relock yapıp üstüne persist.img yazdım düzeldi fakat hat takınca tekrar hesap geldi onu düzeltiyorum şuan ?

Geri
Üst Alt