•  GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.

İletişim:

Whatsapp

+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

Telegram

https://t.me/gsmturkeynet

Yardım Xiaomi Note 8 Pro Bootloader Unlock Sorunu

28 Eyl 2018
75
14
8
Merhaba ustalar. Bir müşterim cihazı buğün getirdi cihaz lock durumda unclok yapmak istediğimizde 168 saat beklemek gerekiyormuş. Şu an 2 hat yeride kapalı durumda. Geçici olarak ne yapabiliriz farklı bir nv data dosyası vb. veya lock iken UMT ile yapabilirmiyiz ?

adnanmirsad56

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
12,383
22,896
113
Merhaba ustalar. Bir müşterim cihazı buğün getirdi cihaz lock durumda unclok yapmak istediğimizde 168 saat beklemek gerekiyormuş. Şu an 2 hat yeride kapalı durumda. Geçici olarak ne yapabiliriz farklı bir nv data dosyası vb. veya lock iken UMT ile yapabilirmiyiz ?
En sağlıklısı süreyi beklemek. Diğer türlü sorun yaşanırsa her seferinde ufi kredi kullanmak gerekecek

21 Eki 2019
1
0
1
Merhaba redmi note 8 aldım imei repair yapılacak fakat boot loader kilidi kapalı. Global sürümdeydi bir tamirciye vermiştim china sürümüne geçiş yapmış hiç kulanılmıyor heryerde çince yazı yazıyor. Kargo ile gönderip telefonu ücretli bir şekilde yapabilecek birisi varmı ? Teşekkürler.

adnanmirsad56

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
12,383
22,896
113
Merhaba redmi note 8 aldım imei repair yapılacak fakat boot loader kilidi kapalı. Global sürümdeydi bir tamirciye vermiştim china sürümüne geçiş yapmış hiç kulanılmıyor heryerde çince yazı yazıyor. Kargo ile gönderip telefonu ücretli bir şekilde yapabilecek birisi varmı ? Teşekkürler.
Tenin başında bulunan numaraya yazınız yardımcı olacaktır.

Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!