Yardım Xiaomi Note 8 Pro Bootloader Unlock Sorunu

NoquitgamE

Yasaklı
Merhaba ustalar. Bir müşterim cihazı buğün getirdi cihaz lock durumda unclok yapmak istediğimizde 168 saat beklemek gerekiyormuş. Şu an 2 hat yeride kapalı durumda. Geçici olarak ne yapabiliriz farklı bir nv data dosyası vb. veya lock iken UMT ile yapabilirmiyiz ?

Merhaba ustalar. Bir müşterim cihazı buğün getirdi cihaz lock durumda unclok yapmak istediğimizde 168 saat beklemek gerekiyormuş. Şu an 2 hat yeride kapalı durumda. Geçici olarak ne yapabiliriz farklı bir nv data dosyası vb. birşey olurmu ?
peki başvuru yaptınmı kilid açma için...

Merhaba ustalar. Bir müşterim cihazı buğün getirdi cihaz lock durumda unclok yapmak istediğimizde 168 saat beklemek gerekiyormuş. Şu an 2 hat yeride kapalı durumda. Geçici olarak ne yapabiliriz farklı bir nv data dosyası vb. veya lock iken UMT ile yapabilirmiyiz ?
En sağlıklısı süreyi beklemek. Diğer türlü sorun yaşanırsa her seferinde ufi kredi kullanmak gerekecek

Merhaba redmi note 8 aldım imei repair yapılacak fakat boot loader kilidi kapalı. Global sürümdeydi bir tamirciye vermiştim china sürümüne geçiş yapmış hiç kulanılmıyor heryerde çince yazı yazıyor. Kargo ile gönderip telefonu ücretli bir şekilde yapabilecek birisi varmı ? Teşekkürler.

Merhaba redmi note 8 aldım imei repair yapılacak fakat boot loader kilidi kapalı. Global sürümdeydi bir tamirciye vermiştim china sürümüne geçiş yapmış hiç kulanılmıyor heryerde çince yazı yazıyor. Kargo ile gönderip telefonu ücretli bir şekilde yapabilecek birisi varmı ? Teşekkürler.
Tenin başında bulunan numaraya yazınız yardımcı olacaktır.

UFİ Box ile çözüldü ustalar. Unutmayalım ki MTK işlemcili cihazlar için unlock yapmaya gerek kalmıyormuş. İlginiz için herkese teşekkür ederim.

chimera ılede yapabılırsınız elınızde var ıse edl moddan baslatıp eng yukleyıp ımeıl repair yapıp gerı global roma donus yapabılırsınız hayırlı geceler
Bu cihaz mtk,test pointi yoktur. Chimera ayrıca destek vermez.

chimera ılede yapabılırsınız elınızde var ıse edl moddan baslatıp eng yukleyıp ımeıl repair yapıp gerı global roma donus yapabılırsınız hayırlı geceler

note 8 pro mtk işlemcili olduğu için edl mod yok senin dediğin note 8 için geçerli

Geri
Üst Alt