Yardım Xiaomi Poco F2 Pro IMEI Gözükmüyor

AtakanCan

Yasaklı
Diag modunda açamadım
Diag moduna giriyorum 2 tane poco F2 Pro çıkıyor tanıtımı qualcom 9022 yapıyorum gene qpst de no phone yazıyor ne yapmam lazım acil yardımlarınızı bekliyorum 😭😭😭

Ekli dosyalar

• IMG_20210116_153315.jpg
    IMG_20210116_153315.jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 32
Yazık olmuş bilinçsiz işlem yapmanın sonucu cihazda kalıcı hasar bırakabilirsiniz.Keşke uzaktan bağlantı ekibine yazsaydınız.

Boş adamlara yer yok burda haddini bilerek konuş.

Bu forumdaki bütün yöneticiler, işini çok başarılı bir şekilde gerçekleştiren saygın ve güvenilir ustalarımız dan oluşmaktadır, ben şahsen hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeş sen gerekli yedekleri aldın mı efs qcn xqcn vs. aldıysan hallolur almadiysan yine hallolur . Ekibe yaz sana yardımcı olurlar . Ama böyle yorumlara gerek yok. Yinede ekibin elinde vardır çözümü . Uygun bir dille yaz yardımcı olsunlar . Tgt software 2.0 yazılımı ile yapılabilir . Çok korkulacak birşey yok.

Kardeş sen gerekli yedekleri aldın mı efs qcn xqcn vs. aldıysan hallolur almadiysan yine hallolur . Ekibe yaz sana yardımcı olurlar . Ama böyle yorumlara gerek yok. Yinede ekibin elinde vardır çözümü . Uygun bir dille yaz yardımcı olsunlar . Tgt software 2.0 yazılımı ile yapılabilir . Çok korkulacak birşey yok.
mrb abe aynı sorun bendede var imei onarım sırasında olustu ne yapmam gerekir efs yedeği almadım

Diag modunda açamadım
Diag moduna giriyorum 2 tane poco F2 Pro çıkıyor tanıtımı qualcom 9022 yapıyorum gene qpst de no phone yazıyor ne yapmam lazım acil yardımlarınızı bekliyorum 😭😭😭
kardeşim aynı sorun bendede var yaptınmı yaptıysan nasıl yaptın
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Bu forumdaki bütün yöneticiler, işini çok başarılı bir şekilde gerçekleştiren saygın ve güvenilir ustalarımız dan oluşmaktadır, ben şahsen hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
mrb abe bu kodu ile ilgili bilginiz varmı imei gozukmuyor

kardeşim aynı sorun bendede var yaptınmı yaptıysan nasıl yaptın
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

mrb abe bu kodu ile ilgili bilginiz varmı imei gozukmuyor
Merhaba, site üzerinde whatsapp ve telegram hatlarından yöneticilerimiz ile irtibata geçerek yardım alabilirsiniz, gerekli işlemleri sizin ile paylaşacaklardır

Geri
Üst Alt