Yardım Xiaomi Pocophone F1 IMEI Repair İşlemi

Mrblar. Pocophone f1 kullanicisiyim kayitsiz kulllaniyordum 1 hafta once hat kapandi imei degistirmek icin cihazin unlock olmasimi gerekiyor brn acmamistim.

Mrblar. Pocophone f1 kullanicisiyim kayitsiz kulllaniyordum 1 hafta once hat kapandi imei degistirmek icin cihazin unlock olmasimi gerekiyor brn acmamistim.
Unlock olması gerekiyor imei repair işlemi VIP bölümünde paylaşılmıştır

bu işlemden sonra güncelleme yapmıyoruz . imei duruyor fakat sistem başka bir telefonmuş gibi algıladığı için klon imei olarak görüp imei yi kalıcı olarak kapatıyor. bu yüzden elinizdeki imei den olmamak için önce telefonu güncelleme yapın daha sonra bu işlemleri uygulayıp imei repair yapın. herhangi bir sıkıntı yok güncellemeden snra da sonuç başarılı.
S.a benim pocophone kayit disi kaldi artik sim gormuyor .nadil yaparim acaba edl moda alsam sonraki islemler nedir.acil lütfen yardım edin

güncelleme yaparsanız imei silinmiyor şebeke de alınıyor fakat btk da imei başka bir telefonda kullanılıyormuş gibi algıladığı için klon imei durumuna düşüyor ve imei numarasını temelli, kullanıma kapatıyor . bu yüzden güncelleme den önce efs yükleyip orjinal hale geldikten snra güncelleme yapıp sonra tekrar repair işlemlerini yapmak gerekiyor.
Bana uzaktan yardim edebilirmisiniz .tel

S.a benimde senin gibi sorunum var.yardim bekliyorum .buradaki arkadaslardan

Nasil unlock yaparim simler calismiyor artik .edl mode diye birsey var kapağını avip yapiliyor sonraki aşamayı bilmiyorum.
Evet kapağını açıp unlock yapmamız lazım. Sonra IMEI Repair İşlemi yapılır.​

Edl de nasil unlock oluyordur

Nasil unlock yaparim simler calismiyor artik .edl mode diye birsey var kapağını açip yapiliyor sonraki aşamayı bilmiyorum.[Gizli içerik]
Sen Türkçe anlamıyorsun herhalde? Diyorum ki senin yapacağın birşey değil. Bu zamana kadar zaten unlock yapman lazımdı. Yapmamışsın onun için mecburen cihazın içi açılıp işlem yapılacak.

Bu senin yapacağın bir işlem değil artık. Yakında bir teknik servis varsa götürüp vereceksin veya kargo ile gönderim yapacaksın.​

Slm dostlar Pocophone f1 almanyadan aldığım cihaz 5 ay sonra kapanacak önceden kardeşime telefon alıp kayıt yaptırmıştım ve kayıtta ucuzdu

hem pasaport a kayıt hakkım için 1 sene beklemem lazım hemde 500 tl vermek biraz bana yüksek geliyor

bu telefon için imei repair yöntemi çıktımı

şimdiden teşekkürler, iyi forumlar
Bana da lazım imei atan usta nin iletişim numarası rica etsem atarmisiniz

Geri
Üst Alt