Tavsiye Xiaomi Pocophone F1 Şarj Soketi Problemi

bayramavci

Üye
Cümleten iyi forumlar..

Pocophone f1 telefonum mevcut.

Şarj soketi ile ilgili problemim var.. orjinal sarj soketim ekran kendiliginden kapandığında veya kapattigimda(kilit ekrani) telefonun ekrani geri açılmıyor. (Güç tuşu, cift dokunma, kaldırma, vb) ve 2 , 3 dakika sonra telefon restart atıyor..

Ve ek olarak boş şarj aleti ucu veya usb otg kablosu taktigimda ekran geliyor...:(

Şarj soketinin neyinden kaynaklaniyor bu durum.. ekranim bozuldu yan sanayi olarak değiştirildi.

Yan sanayi sarj soketini taktigimda maalesef hizli şarj özelliğini kaybediyorum ve bi ara şarj bağlı görüyor ama şarj olmuyordu..

Benim esas amacım, orjinal şarj soketimdeki problem neresinde de , kendim yapabileceğimden değil , sadece ön bilgi edinmek istiyorum..

Yenisini al tak diyen olursa diye de , şuan maddiyat yönünden gücüm yok..

Cümleten iyi forumlar..

Pocophone f1 telefonum mevcut.

Şarj soketi ile ilgili problemim var.. orjinal sarj soketim ekran kendiliginden kapandığında veya kapattigimda(kilit ekrani) telefonun ekrani geri açılmıyor. (Güç tuşu, cift dokunma, kaldırma, vb) ve 2 , 3 dakika sonra telefon restart atıyor..

Ve ek olarak boş şarj aleti ucu veya usb otg kablosu taktigimda ekran geliyor...:(

Şarj soketinin neyinden kaynaklaniyor bu durum.. ekranim bozuldu yan sanayi olarak değiştirildi.

Yan sanayi sarj soketini taktigimda maalesef hizli şarj özelliğini kaybediyorum ve bi ara şarj bağlı görüyor ama şarj olmuyordu..

Benim esas amacım, orjinal şarj soketimdeki problem neresinde de , kendim yapabileceğimden değil , sadece ön bilgi edinmek istiyorum..

Yenisini al tak diyen olursa diye de , şuan maddiyat yönünden gücüm yok..
Bozuk olan Orginal şarj bordunu onarmak mı istiyorsunuz?​

Bozuk olan Orginal şarj bordunu onarmak mı istiyorsunuz?

Aynen efendim. Çünkü aşırı bir problemi yok gibi ama sanki küçük bir yerinde parazit gibi birşey olur ya , şarj soketini oyle algılıyorum.

Şarj alisinda filan bir sıkıntı yok , sadece ekran kapandiginda ,geri açılmıyor, 2 3 dakika sonra restart döngüsüne giriyor. Akımla ilgili bir problem mi var acaba.

Başına gelen olmuştur belki diye açtım bu konuyu örnek direncin biri ölmüştür gibisinden yorum bekliyorum açıkçası

Geri
Üst Alt