Xiaomi Pocophone M3 Hizmet Yok Hatası

İsmert

Üye
Cihaz İlk Bende İken EDL Moda Düşmüş Şekilde Geldi Herneyse Gerekli İşlemleri Yaptım Bende İken Şebeke Vardı Daha Sonra Müşteriye Verdiğimde Üzerinden Bir Kaç Gün Geçti Bana Geldi Cihaz Kart Takılı Olsada Olmasada HİZMET YOK Hatası Alıyorum Varmıdır Bi Fikriniz ?

QCN Denendi

uygun modem dosyasını yeniden atacaksınız.

Gerekli İşlemleri Yapmaktan Kastınız Anakarttaki Dirençleri Değiştirmek İse O Dirençleri Isıtırken Şebeke Entegresi De Etkileniyor Muhtemelen Ondan Dolayı Hizmet yok Diyordur.

EngRom Kurun Kontrol Edin Bakın Durum Değişecekmi. Değişmez İse Ve Dediğim Şekilde Donanımsal Müdehale Ettiyseniz Aşağıdaki Resimde işaretlenmiş Parçayı Söküp Tekrar Yerine Oturtun.

Ekli dosyalar

• photo_2021-11-18_13-22-26.jpg
    photo_2021-11-18_13-22-26.jpg
    105.3 KB · Görüntüleme: 154
Gerekli İşlemleri Yapmaktan Kastınız Anakarttaki Dirençleri Değiştirmek İse O Dirençleri Isıtırken Şebeke Entegresi De Etkileniyor Muhtemelen Ondan Dolayı Hizmet yok Diyordur.

EngRom Kurun Kontrol Edin Bakın Durum Değişecekmi. Değişmez İse Ve Dediğim Şekilde Donanımsal Müdehale Ettiyseniz Aşağıdaki Resimde işaretlenmiş Parçayı Söküp Tekrar Yerine Oturtun.
Eng Rom Deneyim Şebeke vermezse Tekrar Söküp Takarım

ustalarım merhabalar bir gelişme oldu mu çözüldü mü sorun?? elimde aynı sorunlu bir cihaz var

başarılı ustam teşekkürler bilgi paylaşımı için...

bendeki cihazda da aynı sorun var entegreyi kaldırıp yerine taktım ama sorun düzelmedi, acaba eng rom sorunu düzeltirmi, olumlu sonuç alan varmı eng romdan

Anabant sürümünde problem yok, gösteriyor

Evet, poco m3 citrus
Ana Bant Sürümünüz Sağlam İse Şöyle Bir Emsal Vererek Yönlendirmek İsterim Poco X3 Surya cihazlarda Yalnış Hatırlamıyorsam 12.0.7 De Veya 0.8 De Cihaz Güncellenince Şebekesi Gidiyor.
Bundada Daha Önce Başıma Geldi Gelmedi Değil Daha Düşük Miui Sürümlerinde Deneyin Derim
Birşey Daha Rica Edecem
Sizin Cihazın Baseband Duruyor IMEI Numaralarınız Duruyor Ve Hizmet Yokmu YazıyorYoksa Yalnızca Acil Aramalarmı Diyor

İmei, baseband duruyor, hizmet yok diyor. Daha önce imei tamiri yapmıştım bu cihaza 1 yıl önce sorun yoktu cihazda, fakat daha sonra cihaz kapatılınca yada resetleyince edl modunda kalıyordu. Edl sorununu düzeltmek için üzerindeki dirençleri söküp attım(daha öncede başka cihazlara yaptım sorun olmadı) ondan sonra böyle oldu.

Geri
Üst Alt