Yardım Xiaomi Pocophone M3 ROM Attıktan Sonra Açmadı

memet akif

Üye
Cihaz bl kapalı ilk geldiğinde repair işlemi yapılıp gönederildi.
Müşteri telefonu güncellleyince nv hatasına düşmüş cihaz.
Bende her zaman ki modemi flasladım fasboottan ama işe yaramadı yine aynı hatayı verdi.
Global rom attım ama 3 saniyeliğine titreyip siyah ekran geliyor ama sonra kapanıyor.
Eng rom attım onda açıyor sorun yok ama global atınca açmıyor.
Attığım global romlar bunlar(V12.0.1.0-V12.0.3.0-V12.0.11.0-V12.5.5.0)
Şimdide endonozya rom indirip deniyeceğim. fikri olan varsa memnun olurum.şimdiden kolay gelsin herkese

Edonazya romda atıldı sonuç aynı. ne yapılabilir acaba. fikri olan?????????????

Cihaz bl kapalı ilk geldiğinde repair işlemi yapılıp gönederildi.
Müşteri telefonu güncellleyince nv hatasına düşmüş cihaz.
Bende her zaman ki modemi flasladım fasboottan ama işe yaramadı yine aynı hatayı verdi.
Global rom attım ama 3 saniyeliğine titreyip siyah ekran geliyor ama sonra kapanıyor.
Eng rom attım onda açıyor sorun yok ama global atınca açmıyor.
Attığım global romlar bunlar(V12.0.1.0-V12.0.3.0-V12.0.11.0-V12.5.5.0)
Şimdide endonozya rom indirip deniyeceğim. fikri olan varsa memnun olurum.şimdiden kolay gelsin herkese

Modemi flashladıktan sonra hard reset yap

cihaz eng romda sadece açıyor. global rom yedikten sonra açmıyor. açmayan cihaza nasıl hart rest yapılır söylermisiniz

Edl den efs sıfırla ardından citrus global 12.0.6 yazılımını multimod seçip atın

çok basit usta
cihazın bütün söketlerini sök
ana kartı çıkar tak
taktıktan sonra sökerleri tak
on of tuşunun temas ettiği yere bastırarrak
cihazı aç açılacak inşaallah
bu sorun devam ederse direnç var sökülmesi gereken
sadece direnci sökmek yeterli çok basit

Bu durumdaki cihazlara rezistor yer değiştirme gerekebiliyor, yine açılmazsa anakart sökülecek, foto atarım duruma göre.

bunları yaptım ama yine olmadı. halen eng rom da açıyor ama globalde açmıyor
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

foto atarsan memnun olurum usta sana zahmet

Ekli dosyalar

• 244232975_2664651110496230_2065167177492604287_n.jpg
    244232975_2664651110496230_2065167177492604287_n.jpg
    105.5 KB · Görüntüleme: 54
o görseldeki kapasitör 2 yi söküp atman yeterli 1 e müdahele etme ve yukarıda yazdığım çözümü uygula cihazı biraz şarjda beklet açılır

o görseldeki kapasitör 2 yi söküp atman yeterli 1 e müdahele etme ve yukarıda yazdığım çözümü uygula cihazı biraz şarjda beklet açılır
bunları yaptım gene aynı. rom attım gene aynı. resimdekini uyguladım ve rom attım gene aynı.attığım rom V12.0.11.0 bu.açmayınca eng attım açıyor sorun yok.cihaz şu an 1. kapasitor iptal 2. kapasitor sokülüp bire takılmış ve eng yüklü durumda. neyi es geçmiş olabilirim yada ne yapabiliriz daha

hangi ülke menşei ise o romu at hindistan yada çin açar unlock gün al globala çevir

poco m3 ün Avrupa - Küresel - Hindistan - Endonezya - Rusya - Tayvan - Türkiye romları mevcut. çin bulamadım.Hindistan rom indirip deniyecem. sonucu yazarım

Hindistan rom attım yine açmadı. elinde çin rom olan varsa yada bağlantı verseniz indirip denesek olur mu acaba

açmadı derken mıuı ekranı gelip kapanıyorsa cihaz efsden açmıyordur cihazın efs yedeğini yazarsan cihaz açar . olmadı eng romda mi cloud varsa onlada gün alabilirsin. cihazın çin versiyonu yokmuş bende baktım üretim yerine bak ona göre flash dene birde sen neyle yazıyorsun programı hep aynı ttool ile yazıyorsan eksik atıyor olabilir başka tool ile dene kolay gelsin

herkese teşekkür ederim ustalar cihazı hallettim.donanımsal herşeyi denedim entegre ısıttım temizledim kapasitör söktüm. değiştirdim olmadı, cihaza redmi 9t lime romu attım çalıştı.attığım rom(Xiaomi+Redmi+9T+lime+10.0+Bypass+Mi+Account+[Without+VPN]+(Bootloader+Locked+Unlocked) eminim normal redmi 9t rom atsaydımda açardı. ama ilk bunu denedim oldu. herkese iyi çalışmalar

herkese teşekkür ederim ustalar cihazı hallettim.donanımsal herşeyi denedim entegre ısıttım temizledim kapasitör söktüm. değiştirdim olmadı, cihaza redmi 9t lime romu attım çalıştı.attığım rom(Xiaomi+Redmi+9T+lime+10.0+Bypass+Mi+Account+[Without+VPN]+(Bootloader+Locked+Unlocked) eminim normal redmi 9t rom atsaydımda açardı. ama ilk bunu denedim oldu. herkese iyi çalışmalar

3.4 defa kapat aç bak sorun oluyormu?

Geri
Üst Alt