Çözüldü Xiaomi Pocophone X3 Pro Çift SIM IMEI Repair

ALINTIDIR BİLGİNİZ OLSUN

DİKKAT LÜTFEN

TEKNİK BİLGİSİ OLMAYAN KİŞİLER CİHAZA KESİNLİKLE MÜDAHALE ETMESİNLER

POCO X3 PRO KAYIT İŞLEMİ
RESİMDE İŞARETLİ DİRENCİ SÖKÜN 50K DİRENÇ TAKIN
ENG ROMDA QCN YEDEĞİ ALIP ÇİFT SİME REPAİR YAPIN
GLOBAL ROM ATIP KULLANABİLİRSİNİZ
as.jpg

Son düzenleme:
ALINTIDIR BİLGİNİZ OLSUN

DİKKAT LÜTFEN

POCO X3 PRO KAYIT İŞLEMİ
Ekli dosyayı görüntüle 16779
50K direnci hangi cihazda bulabiliriz?

selamun aleyküm 50k direnç değişti cihazda sürekli bootlop sorunu nv data hatası devam ediyor.

selamun aleyküm 50k direnç değişti cihazda sürekli bootlop sorunu nv data hatası devam ediyor.
eng yazılımdayken adb komutlarıyla fastboota alıp eng yazılım dosyasının içerisindeki NON-HLOS.bin dosyasını fastboot flash modem NON-HLOS.bin komutuyla yazdırınca nvdata hatası vermeyeceğini düşünüyorum.

Genelde cpu etrafında ve s3 modellerde mevcuttur ölçüm yaparak takabilirsiniz
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Özür dilerim vip paketi olmayanlar için yardımcı olmak istedik belki bir esnaf arkadaşımıza yardımcı olmuşuzdur.
orhan bey elinizde x3 pro eng varsa paylaşırmısınız

ALINTIDIR BİLGİNİZ OLSUN

DİKKAT LÜTFEN

POCO X3 PRO KAYIT İŞLEMİ
Ekli dosyayı görüntüle 16779
İşlem başarılı 2 sim repair

orhan ustam teşekkür ederiz bilgi için kimi yerde 100k kimi yerde 10 k 50k direnç diyorlar hangisini takmamız gerekiyor kafam uçtu vip bölüm nasıl onu da bilmiyorum ücret ödenmesi gerekiyor sanırım öyle bir şey varsa ben bilginin ücretli satılmasına karşıyım bu yüzden ayrıca takdir ediyorum seni iyi forumlar

orhan ustam teşekkür ederiz bilgi için kimi yerde 100k kimi yerde 10 k 50k direnç diyorlar hangisini takmamız gerekiyor kafam uçtu vip bölüm nasıl onu da bilmiyorum ücret ödenmesi gerekiyor sanırım öyle bir şey varsa ben bilginin ücretli satılmasına karşıyım bu yüzden ayrıca takdir ediyorum seni iyi forumlar

Sizde Müşterilerinize ücretsiz işlem yapın o zaman sonuçta bilginizi kullanıp para kazanıyorsunuz.

ben yapmıyorum telefona sahibim sadece

Sizde Müşterilerinize ücretsiz işlem yapın o zaman sonuçta bilginizi kullanıp para kazanıyorsunuz.

sıkıntı yok ben fikrimi dile getirdim ücretsiz forumlar var sağolsunlar bende bilgimi orda ücretsiz paylaşıyorum sadece orhan üstadıma teşekkür ettim iyi forumlar

Bu forumda neden eleştiri yasak acaba 🤔hep bunu düşünüyorum bu 3. Hesabım bunu da banlarsınız muhtemelen

DİRENCİ degişmi yaparken bi yanındaki koptu deger bilgisi olana yardimci olabilirmi

Ekli dosyalar

• as.jpg
    as.jpg
    82.5 KB · Görüntüleme: 332
hocam ben direnç değiştirdim ama cihazı Qualcomm Port modunda görüyor açılmıyor cihaz eng denicem birazdan bu normal mi yoksa ?

Hocam kimsenin başına gelmemiş heralde benden başka
Merhaba hocam, cihazda mevcut olan eski direnci söküp yeni olan direnci takarken işlemi sıcak hava makinesi kullanarak yaptıysanız işlemciye veya diğer parçalara zarar vermiş olabilirsiniz. Ayrıca taktığınız direnç sorunlu olabilir. Ben bu direnç değiştirme işleminde havya kullanılarak yapılması gerektiğini tavsiye ediyorum. Kaliteli bir havya ve aynı şekilde bir mikroskop yardımı ile sorunsuz olarak işlem gerçekleşmiş olacaktır.

Merhaba hocam, cihazda mevcut olan eski direnci söküp yeni olan direnci takarken işlemi sıcak hava makinesi kullanarak yaptıysanız işlemciye veya diğer parçalara zarar vermiş olabilirsiniz. Ayrıca taktığınız direnç sorunlu olabilir. Ben bu direnç değiştirme işleminde havya kullanılarak yapılması gerektiğini tavsiye ediyorum. Kaliteli bir havya ve aynı şekilde bir mikroskop yardımı ile sorunsuz olarak işlem gerçekleşmiş olacaktır.
peki zarar verdiğimi nasıl anlarım veya nasıl düzeltebilirim yada düzeltme imkanınız var mı tabi görmeden bunları demek zor. Cihazı size göndersem tahmini maliyet ne tutar ?

Geri
Üst Alt