Yardım Xiaomi Redmi 10 (Selene) NV Data is Corrupted

enesbasar1

Üye
Telefona format atılmış recoveryde bu hatayı veriyor. Yeni yazılım atıldı. supportdan nvdata yedeği atıldı. ama sorun hala devam ediyor.

modemst1 modemst2 fsg dosyaları silinmesi lazımmış

mtk cihaz da nvram silinmiyor mu ?

modemst1 modemst2 fsg dosyaları silinmesi lazımmış
cihazı açtım sonunda. wipe nvram diyip supporttaki yedeği yükleyip repair yaptım sonra wipe all yaptım cihaz açıldı.Ama baseband unknown olarak görünüyor DFT ile fix null baseband yaptım 2-3 kere sonuç aynı...

cihazı açtım sonunda. wipe nvram diyip supporttaki yedeği yükleyip repair yaptım sonra wipe all yaptım cihaz açıldı.Ama baseband unknown olarak görünüyor DFT ile fix null baseband yaptım 2-3 kere sonuç aynı...
o cihaza şuan için imei atılamıyor nvdata ya düşüyor
imeisiz kalacak suanlık

Bu cihaz için herhangi bir gelişme var mıdır IMEI repair konusunda ?

Merhaba kardes sana rica etsem o supportadki yedegii bana ata bilirmisin sikintidayim suan nv data orcrupted veriyor hata nvdata nvram yedegim yok ))

Enes kardeşim yedeğin duruyorsa banada atarmısın.

orjinal nvramı yüklü olsun. chimera işlemi yapıyor. Denendi başarılı.

merhaba yedek duruyorsa banada atabılırmısınız

buyurun ustalar ellenmemiş

Ekli dosyalar

• Redmi-10(selene)_nvram__2022_5_20_20_56_11.zip
    789.4 KB · Görüntüleme: 1,489
Merhaba kardes sana rica etsem o supportadki yedegii bana ata bilirmisin sikintidayim suan nv data orcrupted veriyor hata nvdata nvram yedegim yok ))
düşük sürüm format all yükleyin
meta modda sim2
flash modda patch işaretleyerek çift sim yazın
cihaz çift simli açılacaktır.

Geri
Üst Alt