Xiaomi Redmi 10a (Dandelion) Çökmüş NV Hatası Devam Ediyor.

mavi35

Üye
Arkadaslar merhaba redmi 10 a dandelion telefon geldi NV data is corrupted hatası vardı, nv yukledim degismedi 4 defa yazılım attım ayrı yazılım attım hep aynı hatada kaldı,eng rom yukledim telefon hiç acılmadı. bunun cozumu nedır elimde dft ve chimera var...tesekurler..

Arkadaslar merhaba redmi 10 a dandelion telefon geldi NV data is corrupted hatası vardı, nv yukledim degismedi 4 defa yazılım attım ayrı yazılım attım hep aynı hatada kaldı,eng rom yukledim telefon hiç acılmadı. bunun cozumu nedır elimde dft ve chimera var...tesekurler..
Modem yüklemen gerekir. Detaylı anlatımı vip bölümünde var

normal rom yükledikten sonra chimeradan kapalı şekilde direk im repair denermisin.

veyahut dft den nvram la alakalı işlemleri deneyebilirsin. mesela forumda dft nvram yedeği var onu geri yükle .

normal rom yükledikten sonra chimeradan kapalı şekilde direk im repair denermisin.
telefonu calısır hale getirdim yazılım attım chimeradan işlemde yaptım fakat sebeke yok arama yapılmıyor acil de aranmıyor..tekrar bastan herseyi deniyeyim dedim nv ye dustu actım imei atmaya caısıyom chimeradan ve eft denedim sorunsuz atıyor ama simdi imei gozukmuyor sadece seri no cıkıyor
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

eng rom atınca da telefon acılmıyor...

ustam eng rom atarken dft ile dowlland all format çecenegini şec öyle at sonra erase nevram yap sonra meta modda sim 2 numara yaz sonra globale dön

globale dönerken en alt veresiyon global yükle

ustam eng rom atarken dft ile dowlland all format çecenegini şec öyle at sonra erase nevram yap sonra meta modda sim 2 numara yaz sonra globale dön

globale dönerken en alt veresiyon global yükle
ustam tesekkurler, eng rom attıgımda telefon hic acılmıyor ama pc goruyor o moddayknmi erase nevram yapayım..

format all dowlan at açılması lazım
telefona yazılım attım bastan sşmdi bu hatayı alıyorum..
1674901747226.jpg

önce bl açın
daha sonra dftpro mediatek flash kısmından düşük android sürümlü romu format seçeneği ile yazın
dftpro da patch cert ile çift sim repair yapın
cihaz sorunsuz açılmalı eğer açılmazsa repair işlemini chimera ile tekrarlayın

önce bl açın
daha sonra dftpro mediatek flash kısmından düşük android sürümlü romu format seçeneği ile yazın
dftpro da patch cert ile çift sim repair yapın
cihaz sorunsuz açılmalı eğer açılmazsa repair işlemini chimera ile tekrarlayın
tesekkurler, bl actım endusuk yazılımı attıgımda acılmıyor 12.5.9 yazılımı attım acıldı chimeradan ve dft den imei işlemi yaptm fakat imei yazıyor gosteriyor ama yazmıyor, simdi seri no da gozukmuyor

Ekli dosyalar

• 1675071184828.jpg
    1675071184828.jpg
    3.7 MB · Görüntüleme: 67
  • 1675071184844.jpg
    1675071184844.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 62
Geri
Üst Alt