Xiaomi Redmi 10a (Dandelion) Çökmüş NV Hatası Devam Ediyor.

tesekkurler, bl actım endusuk yazılımı attıgımda acılmıyor 12.5.9 yazılımı attım acıldı chimeradan ve dft den imei işlemi yaptm fakat imei yazıyor gosteriyor ama yazmıyor, simdi seri no da gozukmuyor

erase nvram yapıp meta moddan tek sim deneyin

tesekkurler, bl actım endusuk yazılımı attıgımda acılmıyor 12.5.9 yazılımı attım acıldı chimeradan ve dft den imei işlemi yaptm fakat imei yazıyor gosteriyor ama yazmıyor, simdi seri no da gozukmuyor
dft ile wipe efs yap sonnra pach nvdata yap sonra mtk modda meta mod pack cert seç sonra çift yaz dene bi

dft ile wipe efs yap sonnra pach nvdata yap sonra mtk modda meta mod pack cert seç sonra çift yaz dene bi
bu yontemleri denedim fakat yine yazmıyor , nv dataya dusuyor acıyorum imei atıyorum ama yazmıyor

meta modda
Write nvram failed (697)
hatası verıyor

Son düzenleme:
meta moda alınca pack cert aktif olmuyor

Ekli dosyalar

• 1675075032181.jpg
    1675075032181.jpg
    4.9 MB · Görüntüleme: 33
forum içinde sağlam nvram yedekleri var onları yükle düzelt önce seriyi.

sorun cozuldu tesekkürler ,
nv data hatasındayken nv data yuklemesı yaptın halen aynı hatayı verırken chimeradan cift imei attım telefon calısır duruma geldi...

umt direk yapiyor nvdata veya null farketmiyor.

önce bl açın
daha sonra dftpro mediatek flash kısmından düşük android sürümlü romu format seçeneği ile yazın
dftpro da patch cert ile çift sim repair yapın
cihaz sorunsuz açılmalı eğer açılmazsa repair işlemini chimera ile tekrarlayın
Ustam işlem işe yarıyor teşekkürler bu arada bana cihaz çalışır durumda geldi ve orjinal imeileri vardı dft ile model seçerek repair yaptım ve nv dataya düştü sürüm 12.5.8.0 idi 12.5.5 yükleyip repair yapınca direk açıldı.

Geri
Üst Alt