Yardım Xiaomi Redmi 10C (Fog) IMEI Repair Yapıldı Şebeke Gelmedi

Ustalar geçici unlock ile eng yazıp sim2 ye onarım yaptım cihaz açılıyor sıkıntı yok ama şebeke yok çözümü nedir acaba? (direnç vs değişmedi)

Bu modellere eng yazılımda yalnız sim2 onarımı yaptıkta şebeke gelmiyor.Direnç değişib iki imei de onarmak lazım.Tek sim2 onarmak için telefonun bootloader kilidinin açıp rootla onarmak lazım.

Bu modellere eng yazılımda yalnız sim2 onarımı yaptıkta şebeke gelmiyor.Direnç değişib iki imei de onarmak lazım.Tek sim2 onarmak için telefonun bootloader kilidinin açıp rootla onarmak lazım.

bilgi için teşekkürler o zaman stock roma dönüp izin işlemlerini yapmamız gerekiyor

Son olarak elinizde EgsmTool varsa Eng Modda Reprair Network yaparak deniyebilirsiniz.(Denemkde Fayda var)

hocam dft var orada farklı model seçerek denedim ama bu seferde logoda kalıp reset atmaya başladı cihaz

hocam şimdi baktım da cihaz sim yok diyor ama sim takınca pin soruyor, şu an stock qcn ve plaka yüklü cihaza ama yine sim yok diyor eng rom dan olabilir mi?

hocam dft var orada farklı model seçerek denedim ama bu seferde logoda kalıp reset atmaya başladı cihaz

hocam şimdi baktım da cihaz sim yok diyor ama sim takınca pin soruyor, şu an stock qcn ve plaka yüklü cihaza ama yine sim yok diyor eng rom dan olabilir mi?

Eng romdan ola biliri.

hocam globale çevirince modemdem dolayı reset atıyor eng modem yazınca da yine aynı sim görüyor ama şebeke yok sanırım modifiye modem gerekli

Usta şimdi sen telefonu ilk vaziyetine getirmek istiyorsan eng modda efs geri yüklemeken gerek.Telefonun imei onraımı yapıb çalır vaziyyete getirmek istiyorsan dirençi değişilmelidir.

Usta şimdi sen telefonu ilk vaziyetine getirmek istiyorsan eng modda efs geri yüklemeken gerek.Telefonun imei onraımı yapıb çalır vaziyyete getirmek istiyorsan dirençi değişilmelidir.

efs geri yükleyince eng de bile reset atıyor hocam

efs sıfırlayıb eski efs geri yükleyib global rom atdıkda bes? Mutlaka açılmalıdı ancak cihaz yenede açılmasa senin Dirençi değişmekden başka çaren yok.
ustam bende bir tane fog var bl kapalı geçici bl ile eng yi sorunsuz aliyor ama 3 5 resetten sonra fastboot moda atiyor bi türlü çözemedim birde fastboota ne etimse slot değişmedi

Bende ayni sikinti var fog bl kapali fastboota kaliyor bunu acacak bi rom yok mu

merhaba bootloader unlock ne ile yapdiniz

Geri
Üst Alt