Yardım Xiaomi Redmi 4X Account Sorunu

sirxan

Üye
selam, elimde miui redmi 4x var miui 9 7.0 anroid sisteminde ve MI ICOULD dusmus kilidi acmak icin ne yapa bilirim, 1 2 yontem denedim acamaim mi icolud kilidini bu komuda yardima ihtiyacim var

selam, elimde miui redmi 4x var miui 9 7.0 anroid sisteminde ve MI ICOULD dusmus kilidi acmak icin ne yapa bilirim, 1 2 yontem denedim acamaim mi icolud kilidini bu komuda yardima ihtiyacim var
Konu başlığı ve konuyu açtığınız yere dikkat ediniz.
Umt varsa edl modda denedinizmi

Konu başlığı ve konuyu açtığınız yere dikkat ediniz.
Umt varsa edl modda denedinizmi
Selam Alekum usta, yine elime Xiaomi Redmi 4X Account gecdi, gecen defada miui 9 dan 7 diye indirme yaptim baya zorladi beni zor is oldu riskli oldu ama hal olundu, bunun bi rahat cozumu yokmu? UMT yok bende, Miracle Thunder 2.82 bunu yaparmi? deneme yapsam sorun olurmu?

Selam Alekum usta, yine elime Xiaomi Redmi 4X Account gecdi, gecen defada miui 9 dan 7 diye indirme yaptim baya zorladi beni zor is oldu riskli oldu ama hal olundu, bunun bi rahat cozumu yokmu? UMT yok bende, Miracle Thunder 2.82 bunu yaparmi? deneme yapsam sorun olurmu?
Sorun çözüldü mü?​

hayir usta, az arastirma yapdim Miracle Thunder 2.82 c***k bunu yaptini gordum deneme yapak istiyorum zarari olurmu risk almak istemiyorum, bunun icin kolay risksiz bi yontem bulmaya calisiyorum
Kolay risksiz yöntem var. Direk server üzerinden kalıcı mi account kaldırılıyor.​

mrb elınızde hdyra dongle varsa yapabılırsınız

Geri
Üst Alt