image1.jpeg

sa elımde bu cıahzdan var bootloader kılıtlı ve muı hesap vardı bende edl moddan tets moddan yazılım yuklemeyı denıyorum fakat bbır turlu beceremedım..sureklı flashıng yazıyor 1 gun boyunca bekledm ama hıc bır ıerleme lmadı yukleyemedım yardımcı olursanız cok sevınırm

sa elımde bu cıahzdan var bootloader kılıtlı ve muı hesap vardı bende edl moddan tets moddan yazılım yuklemeyı denıyorum fakat bbır turlu beceremedım..sureklı flashıng yazıyor 1 gun boyunca bekledm ama hıc bır ıerleme lmadı yukleyemedım yardımcı olursanız cok sevınırm
Hangi box var sizde

bende atamadım mi flash ile faka chimera var ıse edl moddan yukleme yapabılırsınız

flast tool ıle yuklerken flas tz error verıyor nedendır bl acık kapalı fark edıyormu cıhazda ve test poıntlemı baglıyoruz yoksa fastboot moddamı yukluyoruz yazılımı
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Konudaki link saglam

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ustam yazılımı yuklerken flash tz error hatası verıyor cıhazı fastboot damı yukluyoruz yoksa test poınt yapıp o sekılmı yukluyoruz

Son düzenleme:
Mi flas yukleme yaparken flash tz erro hatası alıyorum sebebı nedır

1.Hocam bendeki cihaz redmi note 4x çalisirmi?
Birde hocam bendeki 1. Imei calisiyor ben 2. Imei ye yapmak istiyorum calişirmi hocam?

merhaba 6..0 sürüm indiremiorum link yeniliyebilirmsnz size zhmt

Geri
Üst Alt