Aynı işlemler SD işlemciye sahip Redmi note 3 içinde geçerli olurmu acaba?

ben ugrastım siz ugrasmayın
7.1.2 den konuda verılene düşmeye calısınca yarıda kesiyor
miracle ve umt ile denedim aynı cihaz bi anca bootloop oluyo :) işin güzel tarafı bootloader kapalı oldugu ıcın hepten cuvalladım...
ama BST bu sorunu cözüyor
bst ile yazılımı attım düzeldi
gene bst ile saglam qcn yazdım
sonra orj serileri yazdım

ustad bootloader kilidini açmadan yapabilirmiyiz yoksa açtıktan sonramı açmak istedim 30 gun sure verdi 30 gun bekleyeyimmi yoksa yapıyımmı bilgi verirsen

box suz mu oluyor bunlar ?

hocam ilkez yapacagim bana yardimci olurmusnuz
geçen bir tane elime geldi 4 yada 4x olabilir tam hatırlamıyorum telefon açık şekilde bu kodu *#*#13491#*#* yada bu * # * # 717717 # * # *
gir diag açılması lazım daha sonra WriteDualIMEI(W+G_eMMC) programı aç burda com numarayı yazıyorsa imei yaz pass görürsen telefonu yeniden başlat işlem tamamdır böyle bir dene dediğim gibi geçen 4 yada 4x böyle yaptım

geçen bir tane elime geldi 4 yada 4x olabilir tam hatırlamıyorum telefon açık şekilde bu kodu *#*#13491#*#* yada bu * # * # 717717 # * # *
gir diag açılması lazım daha sonra WriteDualIMEI(W+G_eMMC) programı aç burda com numarayı yazıyorsa imei yaz pass görürsen telefonu yeniden başlat işlem tamamdır böyle bir dene dediğim gibi geçen 4 yada 4x böyle yaptım
cihaz miui versionu bu hocam ilkez xiaomi de yapicagim imei repairi ilk adim ne yapmaliyim bu miui yla dusure bilirmiyim androidin fln
1555401979348.png

qfil programını açın üstte tools yazıyor orda qcn backup restore yazıyor iki işlemide burdan yapabilirsiniz siz yedeği alın sonra dediğim işlemi deneyin bence büyük ihtimal olacaktır
hocam dediginizi yaptim 16kb lik bir sey aliyor ve program kendisini kapatiyor bence yedek almadi 00000000.qcn diye bir dosya olusturuyo saniye icinde ve kapaniyor program basqa bir sürümün deniycem

anladım ustam o zaman ustanın paylaşımını yapman lazım yazılımı indirip öyle dene

Geri
Üst Alt