Yardım Xiaomi Redmi 5 Plus QCN+IMEI Tamiri Yapmak İstiyorum

• Konbuyu başlatan programisto.ig
  • Başlangıç tarihi
P

programisto.ig

Salam Aleykum, MEE7 Redmi 5 Plus (vince) QCN temiri elemisem birnece defe, dalga 4g gelmirdi deye, sonra hardansa qcn yazdim imeilerim deyiwdi, 4g gelir, amma arada bezi vaxtlarda eyni evde ola ola 4gden h+ yaxud h+-dan e olur, amma ayarlarda 4gye qaytaranda gelir,, istiyirem imeilerini qaytaram, amma yazmaq ucun yazir ki NV Failed... nece duzelde bilerem? efs reset nece edilir, bir zehmet komek edin... Miracle box,Sigma box,MRT dongle var dostumda. komeklik etsez sevinerem.. kiminse imeisi duwub sim 2me oda baglanib :cry::):) komek edin oz imeime qaytarim (y)

Ekli dosyalar

• 670773.jpeg
    670773.jpeg
    31 KB · Görüntüleme: 22
Salam Aleykum, MEE7 Redmi 5 Plus (vince) QCN temiri elemisem birnece defe, dalga 4g gelmirdi deye, sonra hardansa qcn yazdim imeilerim deyiwdi, 4g gelir, amma arada bezi vaxtlarda eyni evde ola ola 4gden h+ yaxud h+-dan e olur, amma ayarlarda 4gye qaytaranda gelir,, istiyirem imeilerini qaytaram, amma yazmaq ucun yazir ki NV Failed... nece duzelde bilerem? efs reset nece edilir, bir zehmet komek edin... Miracle box,Sigma box,MRT dongle var dostumda. komeklik etsez sevinerem.. kiminse imeisi duwub sim 2me oda baglanib :cry::):) komek edin oz imeime qaytarim (y)
Anladığım kadarı ile cihazi orjinal imeilerine döndürmek istiyorsunuz doğrumu?
Bunun için elinizde orjinal qcn varmı

Ben pek anlamadım ama sitede Azeri ustalarımız var onlar yardımcı olacaktır.

Anladığım kadarı ile cihazi orjinal imeilerine döndürmek istiyorsunuz doğrumu?
Bunun için elinizde orjinal qcn varmı
Selam Aleykum, evet, Kendi Imeimi cihazima uygulamak istiyorum, amma sorun şu ki, ne orijinal QCN kalmamış ne diger bir şey, Sinyaller bazen gidiyordu e,h,4g arasinda, Qcn yazdim sinyal çok iyi olmasada daha onceki ile cok farkli ve kullanima uygun, ama ortada olan şu ki, 2ci imei degisti bende, o imei ise artik baglanmis oldu kayit olmadigi icin ulkemizde, ve kayit yapamam onu cihazima bagli olmadigi icin, lutfen yardimci olunuz, elimde sigma, miracle, mrt boxlar var, bir kere sft dongle ile denedim, amma NV Failed yazdi.. simdi efs nasil reset edilir, ve Qcn edit edilerek kendi imeimi nasil yaza bilirim, Onceden tesekkurler ??

O 4g desteklememeyi sen yazdiigin imeidende aslidir. Imei 4g destekleyen telefonundursa destekleyecek

Edl modda qfil nen modemst1 modemst2 tsg fayllari erase et sonra imei leri yaz daha sonra ise qcn yukle fso hazirdi

bst dongle al yoluna bak 1 dk. tamam

Geri
Üst Alt