Yardım Xiaomi Redmi 5 Plus Vince Unlock Bootloader Hatası

LeChaNSon

Mehmet
VIP Üye
merhaba arkadaşlar redmi note 5 vince xomia unlock tool ile unlock yapmaya çalışıyorum şu hatayı alıyorum
unlock.png

mi unlock status girdiğimde sürekli ağa bağlanamadı hatası alıyoprum ne wifi nede simkartttaki internet bağlantısı fayda etmiyor hep aynı hata ağa bağlanamadı tekrar deneyin deyip duruyor bir çözümü varmı acaba...

başka bir yolu varmı acaba botloader açmanın ....

merhaba arkadaşlar redmi note 5 vince xomia unlock tool ile unlock yapmaya çalışıyorum şu hatayı alıyorum
Ekli dosyayı görüntüle 9352

mi unlock status girdiğimde sürekli ağa bağlanamadı hatası alıyoprum ne wifi nede simkartttaki internet bağlantısı fayda etmiyor hep aynı hata ağa bağlanamadı tekrar deneyin deyip duruyor bir çözümü varmı acaba...

başka bir yolu varmı acaba botloader açmanın ....
Simkart takıp mobil İnternet ile geliştirici seçeneklerinden kilit durumuna gelip hesap ve cihaz ekle demeniz laızm. Diğer türlü vip bölümünde unlock olmadan Repair konusu var

Simkart takıp mobil İnternet ile geliştirici seçeneklerinden kilit durumuna gelip hesap ve cihaz ekle demeniz laızm. Diğer türlü vip bölümünde unlock olmadan Repair konusu var
evet kesinlikle simkart takıp dediğinizi yaptım fakat ağa bağlanamadı diyor sürekli ...

şebeke ile alakalı değil abim şebeke var internet geliyo bağlantı sağlanamadı tekrar deneyin diyor sürekli...
Hmmm tamam ben yanlış anladım ozaman pardon.
Hesabı çıkış yapıp tekrar girmeyi denedinizmi

Hmmm tamam ben yanlış anladım ozaman pardon.
Hesabı çıkış yapıp tekrar girmeyi denedinizmi
aynı sıkıntı ağa bağlanın ve tekrar deneyin diyor internete bağlı olduğu halde wifi ilede denedim simkartın interneti ilede denedim aynı :(

1.First create new accaunt This Page using a phone number
2.Install sim card to phone
3.Add an accaunt to your phone.
4.Enable Developer option and Mi Unlock Status
Note : Phone over Mobile Data not with WI-FI

Screenshot_2020-01-01-22-31-47-065_com.android.settings.jpg

Xiaomi Note 5/ 5 Pro Product name: Whyred
Xiaomi Redmi 5 Plus Product name: Vince

Geri
Üst Alt