Yardım Xiaomi Redmi 5 Rosy IMEI Null Nasıl Düzeltebilirim

• Konbuyu başlatan Mehmet4701
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet4701

resimde olduğu gibi imei sadece 00 çıkıyor bootloaderde açık değil imei nasıl geri getirebilirim

20190206_090838[1].jpg

resimde olduğu gibi imei sadece 00 çıkıyor bootloaderde açık değil imei nasıl geri getirebilirim

Ekli dosyayı görüntüle 2558
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak saglam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

CMD ekranına aşağıdaki kodları girin ve çıkan sonucu buraya yazın.

fastboot getvar product

fastboot getvar anti

fastboot oem device-info

diag açıyor abi port veriyor bu verdiğin linkte bootloader kilidini açın diyor cihaza sim kartı takınca şebeke vermiyor bootloader kilidi açık değil açamıyorum

diag açıyor abi port veriyor bu verdiğin linkte bootloader kilidini açın diyor cihaza sim kartı takınca şebeke vermiyor bootloader kilidi açık değil açamıyorum
Cihaza edl modda daha düşük bir miui sürümü yükleyip denemen lazım. Onun içinde cihazın içini açıp test point yapman lazım. Yaparım diyorsan cihazın test point ve yazılımları sitemizde var.

abi yaparımda bu susma falan olurmu
Sana bağlı ben olsam susturmam ama seni bilemem. O yüzden Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

yok abi onu demiyorum bootloader açık değil umt ile testpoint yaparak yüklersem sorun oluyormu onu kastettim abi :)

sim kart şebeke vermiyor vermediği içinde bootloader açmıyor

abi bootloader açık değil twrp yüklenmezki

şuan tek çıkar yol edl mod gözüküyor ondada ustanın dediği düşük bir miui sürümü yükleyip denemen lazım inşallah olur

Geri
Üst Alt