Arkadaşlar redmi5 cihazıma repair yapamıyorum buradaki yöntem dahil imei 0 çıkıyor.Püf noktası nedir dünden beri uğraşıyorum write dual imei qfil qpst herşeyi denedim twrp den partitionları siliyorum.china 9.1 miui rom üzeriinden yaptım aosp rom denedim bir türlü olmuyor yardım edebilirmisiniz :(

Arkadaşlar çözdüm. Cardinal-AOSP-5.8.3-OREO-rosy-UNOFFICIAL-20181217-1538 isimli romu yükleyip diag modu açtığınızda partitionları twrp den sildiyseniz write dual imei ile kolayca hallediliyor bilginize :)

qcn degistirdim efs sildim her seyi denedim olmuyor usta
Yukarıda yazdığım romu yükle twrp den.Setprop yöntemi ile diagı aç önce write dual imei ile yaz sonra qpst ile qcn yi yükle tmmdır.Bir yerlerde eksiğin vardır twrp den partitionları silmişsindir heralde

Yukarıda yazdığım romu yükle twrp den.Setprop yöntemi ile diagı aç önce write dual imei ile yaz sonra qpst ile qcn yi yükle tmmdır.Bir yerlerde eksiğin vardır twrp den partitionları silmişsindir heralde
sildim usta ,az daha konuyu actirirmisin veya wapsapp tan benle iletisime gecebilirmidin

Sitemizde özel iletişim bilgileri vermek yasaktır.​

Eksik olan kısım ne ki daha açık nasıl yazayım :)))
bak usta romlu rutlu twrp den partiton sildim mst1 st1 fsg zero sonra wdi programi ile yeni imei yazdm olmadi yine partitionlari sildim qpst den qcn degistirdim olmadi , eksik yok.Var mi bir fikir

bak usta romlu rutlu twrp den partiton sildim mst1 st1 fsg zero sonra wdi programi ile yeni imei yazdm olmadi yine partitionlari sildim qpst den qcn degistirdim olmadi , eksik yok.Var mi bir fikir
wdi ile imei yazdıktan sonra partition silme direk üzerine qpst den qcn yi bas

Arkadaşlar çözdüm. Cardinal-AOSP-5.8.3-OREO-rosy-UNOFFICIAL-20181217-1538 isimli romu yükleyip diag modu açtığınızda partitionları twrp den sildiyseniz write dual imei ile kolayca hallediliyor bilginize :)
Ustam r
Usta rom twrp den yüklüyorz

Geri
Üst Alt