Yardım Xiaomi Redmi 5A (MCG3B) IMEI Repair nasıl yapılır?

• Konbuyu başlatan solace
  • Başlangıç tarihi
S

solace

Arkadaşlar Merhaba

Xiaomi Redmi 5A (MCG3B) IMEI Repair nasıl yapabilirim. Forumda arattım ancak Redmi Note5 yada diğer modeller için bazı bilgiler buldum ancak. BEnim telefonumun modeli olan Redmi 5A (MCG3B) için net birşey bulamadım yada gözümden kaçmışta olabilir. Bu konuda net bilgi verebilecek, yardımcı olabilecek bir arkadaşım varsa çok sevinirim. Yapmak istediğim budur.

Şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cihazların seri numaralarını değiştirmek ülkemiz kanunlarınca suçtur

Standart işlemleri denedinmi
Diag aç
Read qcn
Edit qcn
Modemst1 2 fsg silme
Write qcn

Cihazların seri numaralarını değiştirmek ülkemiz kanunlarınca suçtur

Standart işlemleri denedinmi
Diag aç
Read qcn
Edit qcn
Modemst1 2 fsg silme
Write qcn

adnanmirsad cevabın için teşekkürler. Henüz hiçbirşey denemedim. Daha öncede hiç tecrübe etmedim bu işlemleri. Bir klavuz vs. varmıdır?

adnanmirsad cevabın için teşekkürler. Henüz hiçbirşey denemedim. Daha öncede hiç tecrübe etmedim bu işlemleri. Bir klavuz vs. varmıdır?
Bu konuda tecrübeniz hiç yoksa ellemenizi tavsiye etmem. Bunlar basit işler değil cihaz daha kötü olabilir

Bu konuda tecrübeniz hiç yoksa ellemenizi tavsiye etmem. Bunlar basit işler değil cihaz daha kötü olabilir

Uyarınız için teşekkürler ancak kimse doğuştan öğrenmedi tabi :) Bir klavuz olsa denemek isterim. Başarısız olursa o zaman bir telefoncuya götürüp tamir ettiririm diye düşünüyorum. Varmı bir klavuz?

dostum bu iş biraz daha farklı yürüyor senin cihazında, öncelikle cihazını miui9'a çek, sonrasında redmi4x modelinin miui9 sürümünün system imajını cihaza yaz açıldığında da düzenlenmiş qcn dosyasını diag açıp yaz işlem tamam.

Geri
Üst Alt