Yardım Xiaomi Redmi 6 Pro IMEI Repair Hakkında

sezerorak

Üye
Merhaba,
Yurt dışından aldığım, Türkiye'de Mi a2 lite diye geçen telefonumun imei süresi dolduğu için şebekesi gitti, forumdaki a2 lite repair işlemini basamak basamak tekrarlamaya çalışıyorum, ancak
(Silmek İçin)
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p40
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p41
dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p39

basamağında,
# dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p40
dd: writing '/dev/block/mmcblk0p40': No space left on device hatası alıyorum. Bunun oluru var mıdır? Kendim TWRP'den girip dosyayı bulup delete yapsam aynı kapıya çıkar mı?
Saygılar

O yazıyı boşverin eğer bu kodları yazıp yeniden başlayınca şebeke gitmişse tamamdır

Öncelikle cevapladığın için teşekkürler,
Bu no space on device hatasını görmezden gelince *#*06# yapınca imeinin değişmediğini gördüm, restore edince de gelmedi şebeke zaten. Bu arada takip ettiğim başlığı vermeyi unutmuşum: Çözüldü - Xiaomi Mi A2 Lite IMEI Repair İşlemi

Öncelikle cevapladığın için teşekkürler,
Bu no space on device hatasını görmezden gelince *#*06# yapınca imeinin değişmediğini gördüm, restore edince de gelmedi şebeke zaten. Bu arada takip ettiğim başlığı vermeyi unutmuşum: Çözüldü - Xiaomi Mi A2 Lite IMEI Repair İşlemi
Ya olay şu diyelim ki başta şebeke var twrp de kodu yaz sonra telefonu aç var olan şebeke gider(imeiler görünür) sadece şebeke olmaz sonra eğer cihaz a2 lite ise qcn yi yaz tamamdır işlem

Kodları yazdım, telefonu açınca tamamen Sim Yok diyor, restore ettiğimde de gelmedi. Imei noları değiştirmeden önceki gibi, bence bu kodlardaki hatadan dolayı olmuyor

Kodları yazdım, telefonu açınca tamamen Sim Yok diyor, restore ettiğimde de gelmedi. Imei noları değiştirmeden önceki gibi, bence bu kodlardaki hatadan dolayı olmuyor
Yok kodlar ise yaşamış qcn bozuk internetten başka qcn indirip yazın

Hocam QPST programında yaptığım bütün restore işlemleri Sim kartını tamamen yok ediyor, napmam lazım? QCN dosyasını kendim hex edit yapacağım ama elimdeki dosyalarda batırıyor telefonu.

Geri
Üst Alt