Yardım Xiaomi Redmi 6 Pro Yazılım Sorunu

cek10

Üye
Xiaomi Redmi 6 Pro yinileme sonrasi acilmiyor recovery geciyor MIFlahsPro ile gunceleme zamani sorry.flash older version is not allowed hatasi veriyor.Cozum varmi ?

Xiaomi Redmi 6 Pro yinileme sonrasi acilmiyor recovery geciyor MIFlahsPro ile gunceleme zamani sorry.flash older version is not allowed hatasi veriyor.Cozum varmi ?
Güncellemeden dolayı mı çöktü.

Evet.Simdi gunceleme yapmak istiyorum yalniz her romu desteklemiyor yukaridaki hatayi veriyor Yalniz india romu yuklendi ondada ayni sorun yine recovery modda kaliyor
Cihazı fastboot moda alıp CMD ekranına fastboot getvar product
yazarmısınız. Çıkan sonucu konuya atın.

Original yazılımları düzelmesi lazım. Cihazda donanımsal bir sorun olmasın?
Onceden boyle hatlar MiFlashPro ile Chin romu atdiginda Duzeliyordu Bunda nedense Calishmaq istemiyor.Cavablar icin Tessekkur

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2018-12-19 at 19.45.43.jpeg
    WhatsApp Image 2018-12-19 at 19.45.43.jpeg
    65.8 KB · Görüntüleme: 15
bootl;oder unlock lock?

Onceden boyle hatlar MiFlashPro ile Chin romu atdiginda Duzeliyordu Bunda nedense Calishmaq istemiyor.Cavablar icin Tessekkur
Cihazın bootloader kilitli ve rom yenilemesi için authorized account lazım. Yetkili hesap ile atılan yazılım ile çalışır.

bootloader kapali ! Kardesin dediyi gibi anladigim su ki account lazım .Amma yinede once Developer ROM sonra Stable ROM yapib bit denicem alinirsa sonucu bildiririm Yardim icin hepinize tesekkurler

bootloader kapali ! Kardesin dediyi gibi anladigim su ki account lazım .Amma yinede once Developer ROM sonra Stable ROM yapib bit denicem alinirsa sonucu bildiririm Yardim icin hepinize tesekkurler
Authorized account (yetkili hesap) olmadan yazılım yüklenemez.

Arkadaşlar konuda yazmışlar ama herhalde siz anlamadınız. Bu cihaza yazılım yüklemesi yapmak için YETKİLİ HESAP lazım. O hesap olmaz ise yazılım yüklemesi yapılmaz.

Onu biliyorum amma yinede denedim sonuc Telefon acildi amma password istedi format ATINCADA YINIDEN RECOVERYDE KALDI

recovery modda firmware yukle duzelceq sora multilanguage icin bootloader unlock yapmalisin bunu yukle miui_HM6Pro_V10.0.2.0.ODICNFH_46fb8704fc_8.1.zip

Geri
Üst Alt