Çözüldü Xiaomi Redmi 6A (Cactus) IMEI Repair (Kesin Çözüm )

ademhotman

APPLE DOCTOR
Üye
Merhabalar değerli GSM Turkey üyeleri.

Hiç bir yerde detaylı anlatım bulamadığım cihaz için kesin imei repair yöntemini sizlere adım adım anlatacağım.

Cihazınızın bootloader kilidinin açık olması gerekmekte veya brom Bypass metodu uygulanarak kilitli cihaza da flashlanabiliyor.

Klasörünün içinde detaylı anlatım mevcuttur, anlatım şahsıma aittir, sadece Sim2 işlem yapın.

İşlem sonrası *#06# yapılınca IMEI alınamıyor diyecek, korkmayın. Sim1 boş olduğundan dolayı alınamıyor. Ayarlardan girdiğiniz zaman Sim2 nin IMEI numarası gözüküyor, hat takıp sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Dosyanın içindeki anlatım şahsıma ait olup, ENG dosyası bana ait değildir. Uzun uğraşlar sonucu elde ettim. Model kodları uyuşmadığı için normalde flashlanamıyor. Flash all bat ı sağ tıklayıp düzenle deyin. En üstteki iki satırda cereus yazan satırları cactus olarak değiştirin ve kaydedin. Normalde Cereus un Eng si dosya içindeki ancak iki cihazın da (Cactus-Cereus) aynıdır.

Download edeceğiniz RAR'ın içerisinde hem ENG hem de Stock ROM mevcuttur. Tek tıkla indireceğiniz dosyada tüm her şey hazır halde, bir aradadır :)

Rar şifresi: gsmturkey.net

Download linki: 2.04 GB file on MEGA

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt