Tavsiye Xiaomi Redmi 6A IMEI Repair Sorunu

• Konbuyu başlatan OnKaPLaN
  • Başlangıç tarihi
arkadaşlar,
bildiğiniz üzere bu cihaz mtk işlemcili fakat imei tamiri mümkün mü, internette yeterince bilgi bulamadım.
bilgisi olan var mı?
Tam modeli nedir? Miui sürümü ve android sürümleri nelerdir.

Tam model için cihazı fastboot moda alın ve CMD ekranına fastboot getvar product yazın.

Hocam aynı cihazı bende kullanıyorum
Tam modeli nedir? Miui sürümü ve android sürümleri nelerdir.

Tam model için cihazı fastboot moda alın ve CMD ekranına fastboot getvar product yazın.
Buyrun Hocam Redmi 6a rom: cactus_global_images_V10.0.2.0.OCBMIFH_20180919.0000.00_8.1_global
3333.PNG

Xiaomi Redmi 6A Dual SIM TD-LTE CN 32GB M1804C3CT (Xiaomi Cactus)
Helio A22 mediatek işlemci var.
maui meta cihazı görmüyor.

"maui meta" cihazı görmüyor. dolayısı ile imei tamiri yapılamıyor.

driverda sorun yok. redmi 6a gibi yeni nesil mtk cihazlarda imei tamiri yapılamıyor.

port açık olmasına rağmen maui metanın hiçbir versiyonu ile bağlantı kurmuyor. dolayısı ile imei alanını göremiyoruz.

port açık olmasına rağmen maui metanın hiçbir versiyonu ile bağlantı kurmuyor. dolayısı ile imei alanını göremiyoruz.
Hocam aynı telefonu kullanıyorum ücretsiz mi bu program denerim sizin için bende çalışıyor mu

Redmi 6A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

imei tamiri hakkında hiçbir fikriniz yok değil mi?
boşverin boşuna uğraşmayın.

yapacağımız hiçbirşey yok mu bu modele bootloader kilidide kırıldı.

terra term diye bir program var elimde akıllı saat vardı onun imei sini degiştirmiştim denemek lazım

arkadaşlar,
bildiğiniz üzere bu cihaz mtk işlemcili fakat imei tamiri mümkün mü, internette yeterince bilgi bulamadım.
bilgisi olan var mı?
Bu modele olmuyormuş. Bir gelişme olursa siteyi ve konuyu takip edin bilgilendirme yapacağız.

Bu modele olmuyormuş. Bir gelişme olursa siteyi ve konuyu takip edin bilgilendirme yapacağız.
Cihaz kardeşimde var.şu an elimde.ama ben com bağlantısını pc de gösteremiyorum.com bağlantsını görse imei değişir gibi görünüyor.aygıt yöneticisinde driver sorunu yok.olay maui meta nın görmemesi ile alakalı değil.benim eksik yaptığım birşey mi var.Cihazın com bağlantısnı nasıl halledeceğim eksiğim olabilir bu konuda

Cihaz kardeşimde var.şu an elimde.ama ben com bağlantısını pc de gösteremiyorum.com bağlantsını görse imei değişir gibi görünüyor.aygıt yöneticisinde driver sorunu yok.olay maui meta nın görmemesi ile alakalı değil.benim eksik yaptığım birşey mi var.Cihazın com bağlantısnı nasıl halledeceğim eksiğim olabilir bu konuda
Meta moda geciyormu cihaz?

Geri
Üst Alt