Yardım Xiaomi Redmi 7 Onclite IMEI Repair

Yapılır. Sanirim qfil ile. VİP Üye Olursanız Bağlanıp Yardimci Oluruz
dosyayi buldm ama bi turlu qfil le mi flash tool la miracle box un flash bolumuyle hic bir sekilde dosyayi atamadim telefona Com10 port read hatasi veriyor

salam aleykum.bende redmi 7 chine versionu var.global yazmaq istiyorum bootloader kapali.yurt dishindan geldiyine gore shebeke yok.bootloader unlock imkansiz.bana hem bootloaderi acmaq hem global yazmaq ve hemde imei repair lazim.bana ne etmek ,ne almaq ve ne fiata almaq lazimsa zahmet olmasa yardim edin.bende boxlardan olan ancaq chimeradir.teshekkurler

salam aleykum.bende redmi 7 chine versionu var.global yazmaq istiyorum bootloader kapali.yurt dishindan geldiyine gore shebeke yok.bootloader unlock imkansiz.bana hem bootloaderi acmaq hem global yazmaq ve hemde imei repair lazim.bana ne etmek ,ne almaq ve ne fiata almaq lazimsa zahmet olmasa yardim edin.bende boxlardan olan ancaq chimeradir.teshekkurler
önce yetkili hesapla telefonun direk kilidi açılacak sonra söylediğiniz tüm işlemler yapılır.

chimera yeterli ykyk717717kyky yapınca bu modeller diag açması lazım açarsa sorun olmaz

önce yetkili hesapla telefonun direk kilidi açılacak sonra söylediğiniz tüm işlemler yapılır.[/QUOTE]

teshekkur kardesh.direk kiliti nasil nereden ala bilirim?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

chimera yeterli ykyk717717kyky yapınca bu modeller diag açması lazım açarsa sorun olmaz

diag mod cmd ile acdim.ama global yazmaq icin yeterli olmaz bence.qcn rebuild edib qfil ile telefona atdim ama deyishmedi

Son düzenleme:
önce yetkili hesapla telefonun direk kilidi açılacak sonra söylediğiniz tüm işlemler yapılır.

diag mod cmd ile acdim.ama global yazmaq icin yeterli olmaz bence.qcn rebuild edib qfil ile telefona atdim ama deyishmedi[/QUOTE]
vipte cozumu mevcut.

diag mod cmd ile acdim.ama global yazmaq icin yeterli olmaz bence.qcn rebuild edib qfil ile telefona atdim ama deyishmedi[/QUOTE]
chimera ile reset efs sonra eng qcn editle yaz

[/QUOTE]
chimera ile reset efs sonra eng qcn editle yaz[/QUOTE]
chimerada reset efs bolumu yok.ancaq fastboot da redmi7 buluyor ,update firmware den bashqa bir shey yok.
bana bootloader unlockda ozelden kimse yardimci olursa diger ishlemleri kendim yaparim sanirim.onemlisi global yazmam lazim.fiati nedir oderim

chimera ile reset efs sonra eng qcn editle yaz[/QUOTE]
chimerada reset efs bolumu yok.ancaq fastboot da redmi7 buluyor ,update firmware den bashqa bir shey yok.
bana bootloader unlockda ozelden kimse yardimci olursa diger ishlemleri kendim yaparim sanirim.onemlisi global yazmam lazim.fiati nedir oderim[/QUOTE]
sitenin whatsap ve ya telegram hatdından irtibata geçin ordan yardım ederler

chimera ile reset efs sonra eng qcn editle yaz
bana bootloader unlockda ozelden kimse yardimci olursa diger ishlemleri kendim yaparim sanirim.onemlisi global yazmam lazim.fiati nedir oderim[/QUOTE]
sitenin whatsap ve ya telegram hatdından irtibata geçin ordan yardım ederler[/QUOTE]
teshekkur ederim

selamun aleyküm ustalar bu cihazın eng romuna ihtiyacım var elinde olan var mıdır acaba

Geri
Üst Alt