Yardım Xiaomi Redmi 7A Magisk Sorunu

• Konbuyu başlatan 7kardes
  • Başlangıç tarihi
7

7kardes

S.a öncelikle benim redmi 7a kayıt için root yapmam gerekiyor minimal adb girip komutları yazıp twrp yi yükleyiip açtım gelişmiş girip root ediyorum rebootlayınca magisk yüklü değil diyor?

Ve normal zipi yükleyincede oluyor ?

burada soru ne magisk zip ile oluyor demişsiniz evet zip ile oluyor bu doğru kayıt için bu modelde roota gerek yok umt var ise

S.a öncelikle benim redmi 7a kayıt için root yapmam gerekiyor minimal adb girip komutları yazıp twrp yi yükleyiip açtım gelişmiş girip root ediyorum rebootlayınca magisk yüklü değil diyor?

Ve normal zipi yükleyincede oluyor ?
Root ve Yazılım uyumlu olmalı forum içinde konusu vardı araştırın . Ben öyle çözdüm.

burada soru ne magisk zip ile oluyor demişsiniz evet zip ile oluyor bu doğru kayıt için bu modelde roota gerek yok umt var ise
Umt yok diag açıp yedek aldım şuan efs silip repair yapabilirmiyim ve olmazsa aldığım yedeği geri yüklesem sıkntı çıkarmı?

Pardon zip ilede olmuyor :)

Umt yok diag açıp yedek aldım şuan efs silip repair yapabilirmiyim ve olmazsa aldığım yedeği geri yüklesem sıkntı çıkarmı?

Pardon zip ilede olmuyor :)
geri yüklerseniz değişen bir şey olmaz qcn editleyip yüklemeniz lazım

twrpden efs backup alin ve qcn yedek alin qpst ile bu işi bilmiyorsanız uğraşmayın
İşi bilmemekle alakası yok yapamadığım tek şey kalıcı icloud kıramamak ?
İlk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum size danışayım dedim ?

Geri
Üst Alt