Çözüldü Xiaomi Redmi 8A Bootloader Locked IMEI Repair

nasıl oluyor hocam lütfen yardım eder misin

nasıl oluyor hocam lütfen yardım eder misin
ilk olarak diag acalım *#*#717717#*#* kodu ile telefonu acıp kapatınca diag port acılmıs olacaktır önce poer açılınca cihazın QCN yedeğini al sonra cihazı sök edl modda dft ile qalcom yazn bölümden efs yedek al sonra reset efs yap sonra cihazı aç xshomi special bölümden imei yaz sonra wirite qcn den yedek aldın qcn göster işlem bu kadar kapt aç bitti

qualcom -> service edl kısmından bahsediyorsan oradan reset efs yapıp starta basınca connection failed yazıoyr.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

qualcom -> service edl kısmından bahsediyorsan oradan reset efs yapıp starta basınca connection failed yazıoyr.
hocam inanılmaz bir şekilde sabahtan beri aynı yerden yaptığım şey şuan oldu kafayı yicem :D

ozama aygıt yöneticisini kontrol et cihazı görmüyor bide dft de scan port yazan yerden açılan portu şeçmen lazım

Yok hocam seçiyorum zaten belki programla alakalı bir problemdi belkide anlıktı ama şuan tekrar deneyince olması şaşırttı

*#*#717717#*#* yaptıktan sonra diag enable dicek cihazı yeniden başlatın qcn yedek alın umt full efs yapın umt qcfire repair yap işlem ok
[/QUOTE]

Dft pro ile işlemleri yapıyorum ama farklı qcn ve sürümlerde denememe rağmen olmuyor problem ney IMEI var ama sinyal almıyor

Dft pro ile işlemleri yapıyorum ama farklı qcn ve sürümlerde denememe rağmen olmuyor problem ney IMEI var ama sinyal almıyor
Merhaba, farklı qcn ve diğer tüm yazılım'sal işlemleri yaptığınız halde şebeke gelmiyor ise sorun donanımsal olabilir.

Geri
Üst Alt