Xiaomi Redmi 8A (olivelite) Bypass Mi Account (BL Açık veya Kapalı) MIUI V12 Android 10.0 [Global] Dosyası

ysfzyemr

Süper Kullanıcı
Genel Moderator

Merhaba arkadaşlar, sizlere Redmi 8A (olivelite) modeline ait Mi Account Bypass MIUI V12 Android 10 [Global] sürüme ait rom dosyasını paylaşıyorum. Cihazın Bl kilidi açık veya kapalı fark etmez. Dosya içeriğinde anlatım metni mevcuttur. Herkese iyi çalışmalar dilerim..

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Redmi 8A Olive Mi Cloud Bypass

Moderatör tarafında düzenlendi:
ustam yanlış linki paylaşmıssın galiba çünkü dosya 1.9 mb

Emeğine sağlık ustam indiriyor deneyecez :)

yükleyince cihaz edl de kalıyor acılmıyor

Merhaba arkadaşlar, sizlere Redmi 8A (olivelite) modeline ait Mi Account Bypass MIUI V12 Android 10 [Global] sürüme ait rom dosyasını paylaşıyorum. Cihazın Bl kilidi açık veya kapalı fark etmez. Dosya içeriğinde anlatım metni mevcuttur. Herkese iyi çalışmalar dilerim..

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Redmi 8A Olive Mi Cloud Bypass

yükleyince cihaz edl de kalıyor acılmıyor
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Merhaba ustam elinizdeki cihaz redmi 8 olive mi yoksa redmi 8A olivelite mi
redmi 8a hocam

Merhaba ustam elinizdeki cihaz redmi 8 olive mi yoksa redmi 8A olivelite mi
varmı çözümü hocam vpn ile yaptım oda whatsap görüntülü aramada 5 saniye sonra yeniden baglanılıyor hatasına düşüyor kesiyor

step 1 i silmişim sanırım hocam sadece step 1 upload etme şansın var mı
Ustam step 1 dosyası 3.19 Gb boyuta sahip, indirdiğiniz dosya mevcut ise zip ten çıkartın tekrar, dosya mevcut değil ise konuda ki link den tekrar indirmeniz gerekecek.

Ustam step 1 dosyası 3.19 Gb boyuta sahip, indirdiğiniz dosya mevcut ise zip ten çıkartın tekrar, dosya mevcut değil ise konuda ki link den tekrar indirmeniz gerekecek.
tamamdır kardeşim bakayım yükleyim bi yazarım tekrar teşekkürler

Geri
Üst Alt