Xiaomi Redmi 9 Lancelot ENG Rom

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Xiaomi Redmi 9 Lancelot cihazına ait eng rom paylaşacağım.

Diğer modellere deneme yapmadık o yüzden çalışıp çalışmadığını bilmiyoruz. Ama Xiaomi Redmi 9 Lancelot cihazında denedik çalışıyor sorunsuz.

NOT = Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

XİAOMİ REDMİ 9 LANCELOT ENG ROM

Merhaba romu mi flasha selectten gösterince resimdeki hatayi veriyor neden acaba?
IMG_20210206_230627.jpg

Klasöre çıkartın ve klasörün içerisinde images bulunan kısımdan select yapın.
Klasöre çıkarınca images dosyasi yok içinde 23 tane farkli isimlerde dosyalar var. Resimde rar var ondan cikarinca sagdaki klasör çıkıyor onun içeriğinde bu dosyalar var.

Ekli dosyalar

• IMG_20210207_101625.jpg
    IMG_20210207_101625.jpg
    619.4 KB · Görüntüleme: 431
  • IMG_20210207_101603.jpg
    IMG_20210207_101603.jpg
    910.3 KB · Görüntüleme: 420
bl kapalı makınaya ufi de bunu yazdırıp no muai metadan deısdırıp tekrar normal yazılıma donebılırmıyız

eyv hocam hemen denıyorum elıne saglık kolaygelsın. bıde bl kapalıyken eng romu sp flash la yuklıyemeyız dımı ufiden atcaz buna

hocam eng rom oldu bu efs sılme kodu varmı not9 proyla aynımı yoksa not8 proylamı aynı

halletttım not 8 proyla aynıymıs

Xiaomi note 9 ,not 8 pro,redmi9 eng siz versiyon düşürmek için

ho
Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Xiaomi Redmi 9 Lancelot cihazına ait eng rom paylaşacağım.

Diğer modellere deneme yapmadık o yüzden çalışıp çalışmadığını bilmiyoruz. Ama Xiaomi Redmi 9 Lancelot cihazında denedik çalışıyor sorunsuz.

NOT = Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

XİAOMİ REDMİ 9 LANCELOT ENG ROM
hocam iyi gunler ben bu eng romuda baskalarinida yukluyorum ama yuklenmiyoir cihaz redmi 9 lancelot global romu yukluyor ama eng romu yuklemiyor botloaderin aciyorum fastbootdan yukluyorum ama bu seferde cuhaz kapanib yalnizca port veriyor

ENG ROM'u Sp flash tool ile yükleyemiyorum. Telefon fastboot'ta fakat her şeyi seçmeme rağmen sp flash toolda bir ilerleme olmuyor.

ENG ROM'u Sp flash tool ile yükleyemiyorum. Telefon fastboot'ta fakat her şeyi seçmeme rağmen sp flash toolda bir ilerleme olmuyor.
auth bypass yapman lazım ses tuşlarıyla bağlıcan pc ye öyle görür fash tool

Geri
Üst Alt