Yardım Xiaomi Redmi 9 ( Lancelot ) NCK Pro IMEI Repair

ysfhzrc

Üye
iyi akşamlar , Lancelot cihazımızın bl açık , MIUI 11 sürümüne düşürdüm NCK , UMT , Chimera var elimde NCK'da N8Pro NVRAM yedeği atmaya çalıştım almadı , IMEI utıls denedim almadı varmıdır bir çözümü olan elimde DFT pro ve HYDRA yok bunlarla yapılabildiğini duydum bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi ?

iyi akşamlar , Lancelot cihazımızın bl açık , MIUI 11 sürümüne düşürdüm NCK , UMT , Chimera var elimde NCK'da N8Pro NVRAM yedeği atmaya çalıştım almadı , IMEI utıls denedim almadı varmıdır bir çözümü olan elimde DFT pro ve HYDRA yok bunlarla yapılabildiğini duydum bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi ?
Ustam hayırlı günler olsun, öncelikle cihazınızın mui versiyonu tam olarak kaç ? çünkü redmi 9 modellerinde 11.03 - 11.05 versiyonları meta mode hatası veriyor, bu modelde bu hata için en sağlıklı çalışan versiyon 11.02 veya 11.08 'dir, elinizde eft pro varsa oradan da note8 prodan nvram dosyalarını çekip atabilirsiniz, veya almsa imkanınız var ise dft pro üzerinden mui 11.08 e yükseltip nvram yedeği yüklemesi yapmadan sim 2 ye direkt olarak yazabilirsiniz

Ustam hayırlı günler olsun, öncelikle cihazınızın mui versiyonu tam olarak kaç ? çünkü redmi 9 modellerinde 11.03 - 11.05 versiyonları meta mode hatası veriyor, bu modelde bu hata için en sağlıklı çalışan versiyon 11.02 veya 11.08 'dir, elinizde eft pro varsa oradan da note8 prodan nvram dosyalarını çekip atabilirsiniz, veya almsa imkanınız var ise dft pro üzerinden mui 11.08 e yükseltip nvram yedeği yüklemesi yapmadan sim 2 ye direkt olarak yazabilirsiniz

eft pro yok malesef :( Nck - Chimera - UMT

ustam o zaman isterseniz cihazın versiyonunu mui 11.08 çekip umt üzerinden tekrar bir deneyin çünkü bu modelde en çok çıkan sorun meta mode hatası aşağıya attığım romu fastboot olan seçeneğini indirip cihaza bir yüklemeyi deneyin

Xiaomi Firmware Updater

usta buradaki konuda anlatıylıyor nck ile yefek çekip atmayı

hey Allah senden razı olsun. Sabahtan beri uğraşıyorum şimdi oldu. Teşekkürler kolay gelsin

redmi

cihazin surumu 11.08 meta moda hangi box repair yapa bilirim umt avenger eftpro
Merhaba cihazınızı nck mtk tool dan veya eft pro dan nv backup yedeğinizi restore ederek yükleme ile yapabilirsiniz. Ayrıca elinizde Dft pro varsa nv backup yedeği atmadan direk olarak sim2 ye repair yapabilirsiniz.

Dft pro ile hallettim hoçam çok teşekkürler

Geri
Üst Alt