Yardım Xiaomi Redmi 9 LancelotnÇin Sürümü Global Sürüme Çevirme

hak76

Yasaklı
İyi akşamlar arkadaşlar hayırlı forumlar,

Elimde bir Redmi 9 var cihz CE logosuz yani çin sürümü bunun bootloader kilidini açtım üstünde global rom vardı sürüm düşürmek istedim bootloop'a girdi çin sürümünde açılıyor. Nasıl global yaparım?

İyi akşamlar arkadaşlar hayırlı forumlar,

Elimde bir Redmi 9 var cihz CE logosuz yani çin sürümü bunun bootloader kilidini açtım üstünde global rom vardı sürüm düşürmek istedim bootloop'a girdi çin sürümünde açılıyor. Nasıl global yaparım?
Cihazınızın bl kilidi açık mı şu an ustam

Cihazınızın bl kilidi açık mı şu an ustam
evet hocam açık,varsa bir yöntemi yardımcı olun hocam eleman olarak çalışıyorum ne kadar istemesemde bulaştım bu global olmayan cihaza şimdi benim başıma patladı

evet hocam açık,varsa bir yöntemi yardımcı olun hocam eleman olarak çalışıyorum ne kadar istemesemde bulaştım bu global olmayan cihaza şimdi benim başıma patladı
Hocam cihazı fastboot moda alıp global fastboot romu yüklemeyi denediniz mi altta verdiğim linkteki romu indirip mi flash tool dan atın

Redmi 9 Mıui V11.08

Hocam cihazı fastboot moda alıp global fastboot romu yüklemeyi denediniz mi altta verdiğim linkteki romu indirip mi flash tool dan atın

Redmi 9 Mıui V11.08
hocam verdiğiniz linkteki sürümü değil de daha alt versiyonunu yükledim gene aynı redmi yazısı geliyor sonra yeniden başlatıp recovery moda giriyor ama note 8 pro gibi cant miui versiyon gibi şeyler yazmıyor

hocam verdiğiniz linkteki sürümü değil de daha alt versiyonunu yükledim gene aynı redmi yazısı geliyor sonra yeniden başlatıp recovery moda giriyor ama note 8 pro gibi cant miui versiyon gibi şeyler yazmıyor
o zaman bu dosyayı indirip deneyiniz hocam bl kilidi açık ise çözüme kavuşacağını tahmin ediyorum

rom

bootlopp olduğunda ben twrp giriyorsa wipe data yapıyorum sonra cihaz açılıyor fastboot moduna alıp yazılım çaktın mı işlem tamam

Bypass klasöründeki brom.bat CMD dosyasını aç
USB kablo takılı iken Ses kısma ve ses açma tuşlarına basarken bataryayı tak sonra SP flash tool ile istediğin versiyon romu yükle tüm MTK Xiaomi cihazlar için geçerli
Anlatımı aşağıda

Geri
Üst Alt