Xiaomi Redmi 9A ( Dandelion ) BL kapalı IMEI Repair Box Olmadan

enesbasar1

Üye
Başlıktada belirtdiğim üzere daha önce yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Araştırmalarım sonucunda supportta şöyle bir dosya ile yapılacağı yazıyor.
"Xiaomi Redmi 9A dandelion_global FIX IMEI NULL IMEI Repair Without losing data Without Box Locked Bootloader".

MTK cihaz ve bootloader kapalı olduğu için büyük ihtimalle mtk bypass kullanarak eng rom kurulacak sonra imei repair yapılacak diye düşünüyorum ustalar yanlışımı düzeltir ve yardımcı olursa sevinirim kolay gelsin.

sp flash şu hatayı veriyor sebebini bilen var mıdır ?
brom bypass aracını çalıştırdıktan sonra üst tuşa basılı tutup usbyi takınca aygıt yöneticisini USB SERİ CİHAZI COM9 Olarak görüyor.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    37.1 KB · Görüntüleme: 276
sp flash şu hatayı veriyor sebebini bilen var mıdır ?
brom bypass aracını çalıştırdıktan sonra üst tuşa basılı tutup usbyi takınca aygıt yöneticisini USB SERİ CİHAZI COM9 Olarak görüyor.
arkadaşlar bütün sorunları çözdüm yukardaki videonun aynısını aynı şekilde yaptım herşey okey ama imei değişmedi cihazdaki imei olduğu gibi duruyor.

arkadaşlar bütün sorunları çözdüm yukardaki videonun aynısını aynı şekilde yaptım herşey okey ama imei değişmedi cihazdaki imei olduğu gibi duruyor.
bilgisayarda antivirüs varsa kapat defender dahil öyle dene

Redmi 9A cihaz var DFT'de bu cihaz normal flash modda bağlayınca init ext ramda duruyor. Herhangi bir işlem yapmıyor yani ne fix null nede wipe nvram sadece mate modda repair olduğunu gösteriyor ama bir türlü orjinal no'ya dönmüyor yani değişmiyor bu sorun neden olur. Kablo ve port değiştim değişen birşey olmadı

Son düzenleme:
Redmi 9A cihaz var DFT'de bu cihaz normal flash modda bağlayınca init ext ramda duruyor. Herhangi bir işlem yapmıyor yani ne fix null nede wipe nvram sadece mate modda repair olduğunu gösteriyor ama bir türlü orjinal no'ya dönmüyor yani değişmiyor bu sorun neden olur. Kablo ve port değiştim değişen birşey olmadı
bu modellerin yeni reloaderi lazım elinde olan paylaşırsa onunla toollar bağlana bilir eski preloaderler ile bağlanmıyor

işte dftde yok ben bi kaç tanesini 9c yaparak yapmışlığım oldu ama sorumluluk size ait

dün düşük sürüm rom yükleyip meta mode da dft ile repair oldu ama bootloader zor açıldı.bootloader açılırsa gerisi kolay

çözdüm...
öncelikle chimera dan botloader unlock yapın.
sonra mct mediatech bypasstool ile auth yaparken sp flash tool ile format all+download diyin yazdırın imei silinmiş olucak sonra işlemleri oldugu gibi devam edin kolay gelsin

Geri
Üst Alt