Çözüldü Xiaomi Redmi 9C Angelica ÇİFT SİM IMEI Repair

Kerem47

GSTPRO Geliştirici
Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Xiaomi Redmi 9C Angelica cihazına Çift Sim IMEI Repair başarı raporunu paylaşacağım

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Chimera Tool olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır

Not: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.

DUAL Sim IMEI Repair

photo_2021-12-03_18-32-27.jpg

daha önceden işlem yapılmamış cihazlara çift sim repair yapabilirsiniz. önceden atılmıssa denerseniz nv data hatası verir. bir kaç cihazda denedim.

bl kiliç açık olması gerekiyor mu

imei bulunamadı hatası alıyorum yardımcı olur musunuz

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Xiaomi Redmi 9C Angelica cihazına Çift Sim IMEI Repair başarı raporunu paylaşacağım

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Chimera Tool olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır

Not: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.

DUAL Sim IMEI Repair

Ekli dosyayı görüntüle 17027
Borm mod yada test modda bagla ekrani geldiginde ses + - yapinca girmiyor. Arka kapaktan edl yapiyorum yine olmuyor. Siz hangi sekilde atladiniz o ekrani acaba

Borm mod yada test modda bagla ekrani geldiginde ses + - yapinca girmiyor. Arka kapaktan edl yapiyorum yine olmuyor. Siz hangi sekilde atladiniz o ekrani acaba
elinizde DFT PRO varsa mtk bölümünden çift sim imei bölümlerini doldurun cihazı kapatıp programdan start verin telefon kapalı bir şekilde usb takın işlem ok chimerada olmuyor bazen

Geri
Üst Alt