Xiaomi Redmi 9C Angelica ENG Rom

ysfzyemr

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere Redmi 9C Angelica modeline ait Eng Rom dosyasını paylaşacağım. Bu rom dosyası fabrika mühendislik romu olup, indirme linki ve boot kilidi kapalı cihaza ait yüklemesi yapılmış olarak gösterilen ekran resmi aşağıda eklidir. Herkese iyi çalışmalar dilerim..

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

redmi 9c.jpg

redmi 9c angelica.jpeg

Redmi 9c Eng Rom

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam attım ama rom atıyorum atmıyor eng yi yiyor ama romu yemiyor
cihaz redmi 9c dalleon

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere Redmi 9C Angelica modeline ait Eng Rom dosyasını paylaşacağım. Bu rom dosyası fabrika mühendislik romu olup, indirme linki ve boot kilidi kapalı cihaza ait yüklemesi yapılmış olarak gösterilen ekran resmi aşağıda eklidir. Herkese iyi çalışmalar dilerim..

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Ekli dosyayı görüntüle 14816

Ekli dosyayı görüntüle 14817

Redmi 9c Eng Rom
teşekküler hocam keşke başka yere up yapsaydın dosyayı mega sıkıntılı bu konuda

normal mi flash ilemi atıyoruz
Merhaba ustam, cihazınızın bl kilidi açık ise mi flash tool ile bl kilidi kapalı ise dft pro, ufi ile diğer taraftan hydra tool veya cm2 mt2 yi bu modelde yüklemedim ancak denemek lazım

Çin romu atınca globala dönmeyecekmi cihaz cin romunda türkçe dil desteği yoktur müşteri nasıl kullanacak
Merhaba ustam cihaza cin romu yükledikten sonra, bl kilidi unlock başvurusu yapın, bl kilidi açıldıktan sonra global rom yüklemeyi deneyin.

Redmi 9C Angelica bunu china versiyon yok qaliba bulamadim eng atdim global eea her ikisin denedim cihaz acilmiyor

Redmi 9C Angelica bunu china versiyon yok qaliba bulamadim eng atdim global eea her ikisin denedim cihaz acilmiyor
Merhaba hocam redmi 9c angelica modeline ait sunucularda china rom görünmüyor, ancak halabtech de bu model için çini global versiyona çevirme için dosya mevcut bl açık olması gerektiği belirtilmiş, cihaz eng romu yükledikten sonra açıyor mu peki

Merhaba hocam redmi 9c angelica modeline ait sunucularda china rom görünmüyor, ancak halabtech de bu model için çini global versiyona çevirme için dosya mevcut bl açık olması gerektiği belirtilmiş, cihaz eng romu yükledikten sonra açıyor mu peki
evet aciliyopr amma orjinal rom yukledikde acilmiyor

ustam versiyon değiş geçen benim başıma da geldi redmi note9 da eng de açılıyor ama normal rom atınca açılmıyordu 12.0.4 yükledim açıldı cihaz

evet aciliyopr amma orjinal rom yukledikde acilmiyor
Hocam normalde eng rom dosyasından sonra normal stock rom yüklenince açılması gerekiyor. Farklı bir stock rom deneyiniz isterseniz.

Hocam normalde eng rom dosyasından sonra normal stock rom yüklenince açılması gerekiyor. Farklı bir stock rom deneyiniz isterseniz.
denedim ru da eea da globalda ayni sorun
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

en son surumu denedim olmadi

Ustam ben galiba NFC modeli olan yaziyoprum

Geri
Üst Alt