Xiaomi Redmi 9C Angelica ENG Rom

vereceğiniz romun sayesinde cihaz açılmıyor

vereceğiniz romun sayesinde cihaz açılmıyor
Merhaba hocam, cihazınızın modeli doğru ise bu eng rom da çalışması lazım. Rev 2 versiyonu da ayrıca bu konu üzerindeki diğer konuşmalarda belirtilmişti. Ayrıca konuyu açarken eng yi yükledikten sonraki ekran resmini de eklemiştim. Aşağıdaki rev 2 versiyon olan eng yi yüklemeyi dener misiniz.

ustam Allah razı olsun işin gücün rast gitsin
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Merhaba hocam, cihazınızın modeli doğru ise bu eng rom da çalışması lazım. Rev 2 versiyonu da ayrıca bu konu üzerindeki diğer konuşmalarda belirtilmişti. Ayrıca konuyu açarken eng yi yükledikten sonraki ekran resmini de eklemiştim. Aşağıdaki rev 2 versiyon olan eng yi yüklemeyi dener misiniz.

ustam Allah razı olsun işin gücün rast gitsin

Bendede aynı sorun var model redmi 9c m2006c3mg modeli bl kapalıydı sp flashtan eng rom yükledim rom yükledi ama cihaz açılmadı yani hard brick oldu ondan buradaki rev1 rev2 denedim yemiyor direk sp flash hata ne yapmam lazım illa ücreti yazılımın gerekli mi

redmi 9c m2006c3mg modeli nfc mi oluyor rev2 denerken 6765 hatası veriyor
Yardım please 😔

hatırlamıyorum :-(

Bu nfc modeli tam olarak hangisi oluyor sp flastan eng romu yükledim cihaz açılmadı global roma dünüş yapayım dedim sp flash hata veriyor hem eng hemde nfc romu denedim sonuç aynı ne yapmalıyım

chimera varsa bootroom moda alıp son sürüm yazılım dene uyan birtanesi iel kalkması lazım..
chimera yoksa sp flashtan da auth dosyan varsa yine son sürüm yazılım bulup atmayı dene..

chimera varsa bootroom moda alıp son sürüm yazılım dene uyan birtanesi iel kalkması lazım..
chimera yoksa sp flashtan da auth dosyan varsa yine son sürüm yazılım bulup atmayı dene..

O yazılım elimde yok ama dediğin gibi son sürüm olayı olabilir bendeki biraz eski sürümü son sürümü indirip deneyim

cihaz downgrade olmuyor son sürüm at diye bendeki yazılımların içine not düşmüşüm..

cihaz downgrade olmuyor son sürüm at diye bendeki yazılımların içine not düşmüşüm..

Benim anladığım bu nfc olup olmadığını ya dam tam olarak modeli nedir onu çözemedim m2006c3mg diye geçiyor bu hangi sürüm acaba india mi china mi global mi yoksa nfc mi

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere Redmi 9C Angelica modeline ait Eng Rom dosyasını paylaşacağım. Bu rom dosyası fabrika mühendislik romu olup, indirme linki ve boot kilidi kapalı cihaza ait yüklemesi yapılmış olarak gösterilen ekran resmi aşağıda eklidir. Herkese iyi çalışmalar dilerim..

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Ekli dosyayı görüntüle 14816

Ekli dosyayı görüntüle 14817

Redmi 9c Eng Rom
link bozuk ustam

Geri
Üst Alt