Xiaomi Redmi 9C Angelica ENG Rom

Ustam ben galiba NFC modeli olan yaziyoprum
Ustam cihazı fastboot moda alıp, cmd ekranını açın ve aşağıdaki komutları girip cihaz bilgilerine bir göz atın, çıkan bilgilerin en alt bölümlerinde product isimli satırda model adı yazar.

fastboot devices
fastboot getvar all

Geçmiş olsun ustam

Hocam , BL kapalı cihaza eng'yi UFI üzerinden mi atıyoruz DFT ile yapabilir miyiz ?

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere Redmi 9C Angelica modeline ait Eng Rom dosyasını paylaşacağım. Bu rom dosyası fabrika mühendislik romu olup, indirme linki ve boot kilidi kapalı cihaza ait yüklemesi yapılmış olarak gösterilen ekran resmi aşağıda eklidir. Herkese iyi çalışmalar dilerim..

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecektir.

Ekli dosyayı görüntüle 14816

Ekli dosyayı görüntüle 14817

Redmi 9c Eng Rom
Bunu yükledi cihaz çöktü. Şu anda sadece com port olarak cihaz görünüyor onun dışında sürekli pc bağlantısı gelip gidiyor. Hiçbir şkilde stock yazılım da yükleyemiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Bunu yükledi cihaz çöktü. Şu anda sadece com port olarak cihaz görünüyor onun dışında sürekli pc bağlantısı gelip gidiyor. Hiçbir şkilde stock yazılım da yükleyemiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
Merhaba ustam halabtech üyeliğiniz var ise aşağıdaki link teki dosyayı indirip cihaza yükleme yapmayı dener misiniz, Rev 2 B2 12.xx versiyonuna ait

Redmi 9c Eng Rom Rev2

Sen adamsın hocam. Cihazı verdim sahibine ama yeni cihazlar için çok iyi oldu teşekkür ederim. Yardıma ihtiyacım olunca size ulaşabileceğim bir adres vermeniz mümkün müdür?
Rica ederim ustam, umarım ileri ki dönemlere paylaştığım dosya işinize yarar. Forum kuralları gereği iletişim bilgileri vermek yasaktır, ancak yardım istediğiniz konu veya benzeri bir şey olur ise site üzerinden şahsım olarak ve forumdaki diğer ustalarımız severek yardımcı olmaya çalışacağımızı belirtmek isterim.

Rica ederim ustam, umarım ileri ki dönemlere paylaştığım dosya işinize yarar. Forum kuralları gereği iletişim bilgileri vermek yasaktır, ancak yardım istediğiniz konu veya benzeri bir şey olur ise site üzerinden şahsım olarak ve forumdaki diğer ustalarımız severek yardımcı olmaya çalışacağımızı belirtmek isterim.
Evet ben de yeni farkettim iletişim bilgilerini paylaşmanın yasak olduğunu. Çok teşekkürler.

ustam repair yapa bilyormuyuz? eng romla

Geri
Üst Alt