Hızlı Link Xiaomi Redmi 9c Angelica ENG Rom

burdaki halabtech dosyası lazım sana paylaşan olursa

Ustalarım sitede bulunan romlar rev1 ve rev2 yazan cihazı açmadı bu romla açtım. Cümleten hayırlı işleriniz olsun Allah razı olsun deseniz yeterli
https://www.mediafire.com/file/w4vs...neering_484_QP1A.190711.020_by-VD171.zip/file
şifre :VD171

Bendede aynı sorun var model redmi 9c m2006c3mg modeli bl kapalıydı sp flashtan eng rom yükledim rom yükledi ama cihaz açılmadı yani hard brick oldu ondan buradaki rev1 rev2 senin paylaştığın denedim yemiyor direk sp flash hata ne yapmam lazım illa ücreti yazılımın gerekli mi
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

burdaki halabtech dosyası lazım sana paylaşan olursa

Yardım edebilirmisiniz her yolu denedim modeli redmi 9c m2006c3mg bu nfc modeli mi oluyur nasıl yapacaz

ustam bendeki cihaz angelica modeliydi paylaştığım yazılımla açtı . paylaştığım yazılımı sptoolla upgrade frimware bölümünden yükledim. bendeki cihaz v1 romu yemiyordu ben zorladım cihazı frimware upgrade ederek sptoolla yükledim açmadı v2 olarak sattıkları ücretli yazılmdada zaten adamlar preloder yazmadan atın diyor. şunada iyi bak romu yükle on offun bastığından emin ol borta takılımı on off film yoksa takmalımı hatırlamıyorum oraya iyi bak belkide ondan açmıyordur.

Geri
Üst Alt