• GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

552 812 07 24 

Telegram Adresimiz:

https://t.me/Gsmturkey

İşlemlerin yapılabilmesi için Bilgisayar gereklidir.

Exclusive

UpLoader-TeaM
Genel Moderator

olamazm

Yeni Üye
Üye

olamazm

Yeni Üye
Üye
Sorunu Çözdüm "V12.0.9.0" Global yükleyince düzeldi güncel globallerde bootloop a düşüyor bilginize.

ysfzyemr

Aktif Üye
VIP Üye
denemediğim bir şey söyeyin :D
Efs silindikten sonra güncel romlardaki modem dosyası cihazı bootloop a düşürüyor. Düşük versiyondaki modem dosyası yüklenince veya düşük versiyon stock rom yüklenince sorun ortadan kakıyor. Cihaz normal açıldığında yazılım güncellemelerini de ayrıca kapatmak gerekiyor.

prens45

Aktif Üye
Üye
Efs silindikten sonra güncel romlardaki modem dosyası cihazı bootloop a düşürüyor. Düşük versiyondaki modem dosyası yüklenince veya düşük versiyon stock rom yüklenince sorun ortadan kakıyor. Cihaz normal açıldığında yazılım güncellemelerini de ayrıca kapatmak gerekiyor.
redmi note 8de de durum aynı mı

olamazm

Yeni Üye
Üye
Hocam bunu düzeltmenin bir yolu yok mu düşük stock yükleyince açılıyor fakat cihaz asırı kasıyor imei gelmiyor . Farklı bir modem yükleyince geliyor faat şebeke çekmiyor
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

redmi note 8de de durum aynı mı
ben dün note 8 yaptım gayet sorunsuz ama bu cihazda sorun çıkıyor

ysfzyemr

Aktif Üye
VIP Üye
Hocam bunu düzeltmenin bir yolu yok mu düşük stock yükleyince açılıyor fakat cihaz asırı kasıyor imei gelmiyor . Farklı bir modem yükleyince geliyor faat şebeke çekmiyor
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

ben dün note 8 yaptım gayet sorunsuz ama bu cihazda sorun çıkıyor
Hocam güncel sürüm yüklenip ilk çıkan versiyon rom dosyasının içerisinde ki modem dosyası cihaza yazdırılıp denene bilinir. Ben genelde 12.09 versiyon cihaza yükleyip harici düşük diğer versiyon modem atıp güncellemeleri kapatıp müşteriye teslim ediyorum.

olamazm

Yeni Üye
Üye
Hocam güncel sürüm yüklenip ilk çıkan versiyon rom dosyasının içerisinde ki modem dosyası cihaza yazdırılıp denene bilinir. Ben genelde 12.09 versiyon cihaza yükleyip harici düşük diğer versiyon modem atıp güncellemeleri kapatıp müşteriye teslim ediyorum.
hocam düşük bir modem dosyası varsa elinizde paylaşabilir misiniz

enesbasar1

Üye
Üye
Aynı problem bende de var cihaz bl kapalı.
12.0.10 india
12.0.1 global romları denendi
sitedeki nvdata dosyası denendi wipe data yapıldı ama bir türlü açılmadı cihaz.

Üst Alt