Yardım Xiaomi Redmi K20 Pro IMEI Repair

• Konbuyu başlatan Gideoba
  • Başlangıç tarihi
Öncelikle merhaba. Ben Redmi K20 Pro almak istiyorum ama şu imei işi kafama takıldı. Bu cihaza imei atılıyor mu? Daha doğrusu teknik servisler imei atıyormuş herhalde ama biz bunu kendimiz yapamaz mıyız?
Şuanda free olarak paylaşılan bir yöntem yok malesef

bendede redmi 6 pro ile mi8 ee vardi bir arkadasin eski telefoncu oldugumdan umt filan ulasmak sorun degil o yuzden yeni update i ile ikisinide yeni yontemle denedim(baska bir firmada iddaa etmiyor zaten) imei 1 0 oldu 2 geldi normal ama k20 serileri denenmedi(bu cihazlarda 4 aydir yatar haldeydi) en iyisi boot kilidi acip hic update almadan beklemek zira zamanla bazi seyler ve 4+4=8 ay ve mi store da bu alet zaten 3000 lira servisi dili garantisi artik degmez bence

bendede redmi 6 pro ile mi8 ee vardi bir arkadasin eski telefoncu oldugumdan umt filan ulasmak sorun degil o yuzden yeni update i ile ikisinide yeni yontemle denedim(baska bir firmada iddaa etmiyor zaten) imei 1 0 oldu 2 geldi normal ama k20 serileri denenmedi(bu cihazlarda 4 aydir yatar haldeydi) en iyisi boot kilidi acip hic update almadan beklemek zira zamanla bazi seyler ve 4+4=8 ay ve mi store da bu alet zaten 3000 lira servisi dili garantisi artik degmez bence
Redmi K20 Pro Türkiye'ye gelmedi. Gelen model Xiaomi Mi 9T ve bu modelin işlemcisi bir tık daha kötü.

VIP bölümüne sırası ile xiaomi ile ilgili konuları açıyoruz.​

Hocam vip üyelik alınca siz bize imei atmayı icloud atmayı vs. mi öğretiyorsunuz? Yani bu konularda öğretici olursa alırım. Sonuçta öğrenmiş oluruz :D
Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.​

RSA protected cihazlarini umt hall ediyor yalniz 1 imei

Nasıl hallediyor yardımcı olur musunuz ? Bi de rsa ne demek oluyor
android cihazlar icin bir koruma yontemi"encrytped data" gibi bir shey, nasil yapilmasi ise UMT ni son surumunde aciklamasi var google de arama yaparsaniz daha genish malumat alirsiniz.

android cihazlar icin bir koruma yontemi"encrytped data" gibi bir shey, nasil yapilmasi ise UMT ni son surumunde aciklamasi var google de arama yaparsaniz daha genish malumat alirsiniz.
İşte benim kafamı karıştıran acaba umt ile orjinal qcn yi mi yazıyoruz yazarken bir şeyler yapıyor yoksa patch qcn yi mi yazıyoruz eğer patch qcn yazılacaksa umt ye ne gerek var qpst de iş görür

İşte benim kafamı karıştıran acaba umt ile orjinal qcn yi mi yazıyoruz yazarken bir şeyler yapıyor yoksa patch qcn yi mi yazıyoruz eğer patch qcn yazılacaksa umt ye ne gerek var qpst de iş görür
bootloder unlock olmali root yapilip diag acilmali,sonra read qcn,reset efs( Edl,fastboot,adb sideload), sonra imei repair yapipi original qcni geri yuklemek.

Bana K20 pro haftaya gelecek. 2 imei birden repair olur mu? Çift hat kullanmak istiyorum

Geri
Üst Alt