Yardım Xiaomi Redmi K20 Pro IMEI Repair

• Konbuyu başlatan Gideoba
  • Başlangıç tarihi
Bana K20 pro haftaya gelecek. 2 imei birden repair olur mu? Çift hat kullanmak istiyorum
yok tek hat imei repair olur da sadece bootloader kilidini açın(açık değilse) imei işini 6-7 ay sonra yapın belki çözüm bulunur

yok tek hat imei repair olur da sadece bootloader kilidini açın(açık değilse) imei işini 6-7 ay sonra yapın belki çözüm bulunur

Bu işin açıklaması nedir? Neden tek sim? Mi 9 SE iki imei de düzeliyor.Bide önceden bu durumda olup sonra çözüme ulaşan modeller oldu mu? Yani başta sim 2 ile kullanılıp sonra sim 1 ide aktif edilen model var mı?

Bu işin açıklaması nedir? Neden tek sim? Mi 9 SE iki imei de düzeliyor.Bide önceden bu durumda olup sonra çözüme ulaşan modeller oldu mu? Yani başta sim 2 ile kullanılıp sonra sim 1 ide aktif edilen model var mı?
1. Sim korumalı o yüzden 2. Sim ile işlem yapılıyor. Ama ileride birşeyler olurmu bilemeyiz. Pek umutlu değilim.​

Mi 9t IMEI repair işlemi var k20 pro da deneyen oldu mu

BL kilidim salı günü açılacak o zaman deneyeceğim.

Alakasız olabilir ama bikaç sorum var . Bende çinden çok cüzzi tutara K20 pro getirtiyorum yurtdışına çıktıgım yerde gelmiş olacak.Sorum şu lte bantları Türkiyede sorun olur mu ,aktif kullanabilirmiyim.Bir bant 20 mevzusu var ki almış başını gidiyor.Eğer kullanamayacaksam hiç almayayım.Şuan 9t kullanıyorum repair işlemi görmedi daha sorunsuz 4.5g kullanıyorum.2. konu eu veya global rom da yazılım güncellemesi aldığımda cihazların imeisi gidiyor mu? mi 8 se kullandım bi ara sorun olmuyordu. Yardımcı olacak cevap verecek arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.

Az önce öğrendim ki band 7 (2600) destekliyor band 20 desteklemiyor.İşin ilginci 9T PRO ile aynı chipsete sahip 9T de band 20 desteği var.Sonradan yazılımla açılabilir mi bu acaba ?Malum k20 proya eu rom atınca 9T pro yazıyor :)Bilgisi olan arkadaş paylaşırsa sevinirim.

Hocam k20 pro da hangi satırlar silinecekti yazabilirmisin tekrar.İlgili konu vip bölümüne taşınmış bilgi almak paralı hale gelmiş.
Diag modda iken
Kod:
ls -al /dev/block/bootdevice/by-name
komutunu girip modemst1, modemst2, fsg dosyalarina karsilik gelen partitionlari silmek gerekiyor. K20 Pro icin silinecek partitionlar bunlar;
Kod:
modemst1 -> /dev/block/sdf5
modemst2 -> /dev/block/sdf6
fsg -> /dev/block/sde40
TWRPde Terminale bu komutlari yazin;
Kod:
dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf5
dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf6
dd if=/dev/zero of=/dev/block/sde40
reboot

Adamlar konuyu vip bölüme atmışlar dosyaları paylaşmanın mümkün mü kardesim video vardı onuda sildiler mi

Adamlar konuyu vip bölüme atmışlar dosyaları paylaşmanın mümkün mü kardesim video vardı onuda sildiler mi
Bu sitede önemli gördüğü şeyleri birebir kopyalayan yada çalanmı diyim bilemedim bi site var oraya bak istersen googla mobilpro xyz yazınca çıkıyo

Bu sitede önemli gördüğü şeyleri birebir kopyalayan yada çalanmı diyim bilemedim bi site var oraya bak istersen googla mobilpro xyz yazınca çıkıyo
Oradan indirdim dosyaları yarın bende deneme yapmaya çalışacak bakalım şu video bulursam daha iyi olucak

Oradan indirdim dosyaları yarın bende deneme yapmaya çalışacak bakalım şu video bulursam daha iyi olucak
Sana tavsiyem anlatımın olduğu web sayfasını kaydet yada ekran fotosu al.yarın birgün ordanda kaldırılabilir. Bu aslında bu tip anltımların olduğu bütün siteler için geçerli

Geri
Üst Alt