İstek Xiaomi Redmi K20 Pro/Mi 9T Pro IMEI Repair

Merhabalar. Elimde çinden aldığım k20 pro var. İmei repair işlemi yapmak istiyorum. 150 tl gibi bir fiyata yapanlar var. Ama pek güvenilir bulmadım. Yardımcı olabilecekler varsa sevinirim. Telefon rootlu, twrp yüklü ve miui 10 global eea romu kurulu.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben yaparım boxsuz oluyor nası haberleşcez

Repair Imei baskasi tarafindan yapilmis ancak 7 yil veya fazla suredir calismayan cihaz ..... diye bir uyariyla kapanan cihaza yeniden imei yazmak istiyorum. Sadece qcn ile yazabilirmiyim. Yoksa en bastan islemleri tekrar etmem mi gerekiyor.

Repair Imei baskasi tarafindan yapilmis ancak 7 yil veya fazla suredir calismayan cihaz ..... diye bir uyariyla kapanan cihaza yeniden imei yazmak istiyorum. Sadece qcn ile yazabilirmiyim. Yoksa en bastan islemleri tekrar etmem mi gerekiyor.
1. QCN Backup + QCN Edit

2. EFS Reset

3. IMEI Repair

4. QCN Restore​

İmei repair hakkında hiç bir bilgim yok yardım eder misin
+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)
Whsapran Yazıp Uzaktan Bağlant İle Yapmak istediğinizi Belirtitin Yardımcı Olunacaktr

mi9t pro imei repair ucret nedir
Yukarıda Wp Numarası Verilmiş Oradan Yazarsaniz
Yardımcı Olurlar
+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)
Whsapran Yazıp Uzaktan Bağlant İle Yapmak istediğinizi Belirtitin Yardımcı Olunacaktr

Geri
Üst Alt